Bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M

13020134

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria wannowa marki Deante z linii Jasmin Nero w czarnym kolorze i nowoczesnym, matowym wykończeniu. Jej uniwersalny design wpisze się w niemal każdy rodzaj łazienkowej aranżacji. Produkt bez kompletu natryskowego.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

393,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Więcej informacji

Ścienna jednouchwytowa bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M w kolorze czarny mat, bez zestawu natryskowego

ISTOTNE INFORMACJE:

Jednouchwytowa, ścienna bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M (bez kompletu natryskowego) w czarnym kolorze i matowym wykończeniu, jest kolejną bardzo ciekawą propozycją znanej w Polsce marki DEANTE, której  domeną jest projektowanie i wykonanie wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek oraz kuchni. Seria Jasmin to linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze wykonania. Pozbawiona ostrych krawędzi, rogów i prostych kątów bateria, idealnie wkomponuje się w cały szereg współczesnej aranżacji.

Baterie łazienkowe JASMIN to produkty, które swój delikatny kształt łączą z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M dostępna jest w czarnym, matowym wykończeniu. Jest to obecnie najmodniejszy kolor i wykończenie łazienkowych aranżacji. Czarno - matowa armatura łazienkowa Deante nie tylko efektywnie wygląda przykuwając wzrok, ale jest też niezwykle trwała w użytkowaniu, dzięki technice, jaką zastosowano przy nanoszeniu matowej powłoki w tzw. procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to ma miejsce zazwyczaj.

Prezentowana bateria wannowa obsługuje jeden odbiornik - główkę prysznicową. Posiada przepływ od 15 l do 19 l./min, a mieszacz ceramiczny gwarantuje precyzyjną regulację temperatury wody.

Czarna bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M została wyposażona w silikonowe aeratory (z możliwością zmiany kąta), których zadaniem z jednej strony jest doskonale napowietrzenie strumienia wody, sprawiając, by był on równomierny i miękki, a z drugiej strony redukują zużycie wody do minimum. Jest to najprostsza i intuicyjna forma oszczędzania wody. Umieszczona na końcu wylewki siatka z malutkimi otworami napowietrza wodę, redukując zużycie wody do minimum. Aerator pomaga zwiększyć ciśnienie w instalacji, tworząc tym samym złudzenie większego strumienia przy faktycznie mniejszym zużyciu wody.

Bateria natryskowa jest dostępna bez zestawu natryskowego.


Armaturę sanitarną marki Deante
charakteryzuje wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i głowice ceramiczną i 2 lata na pozostałe elementy.

Deante działając na polskim rynku już od wielu lat, posiada dobrze rozwiniętą sieć serwisową oraz udostępnia nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z ekspertami i doradcami. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewnia pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną z serwisem dojazdowym do klienta włącznie.

Dostępne warianty:

Bateria wannowa JASMIN BGJ 010M chrome połysk
Bateria wannowa JASMIN BGJ 010M czarny mat

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria wannowa ściernna Deante JASMIN NERO BGJ N10M czarny mat - rysunek techniczny

ZALETY

Głowica ceramiczna 35 mm

Głowica ceramiczna 35 mm

Gwarancja 7 lat

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Serwis

Serwis dojazdowy

Polski producent

Polska marka

Więcej modeli

Więcej modeli w serii

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA

Bateria wannowa JASMIN NERO BGJ N10M w kolorze czarny matowy - przykładowa aranżacja

DANE TECHNICZNE:

Bateria wannowa ścienna JASMIN NERO BGJ N10M - dane techniczne

KOD EAN: 5908212087121

KOLOR: CZARNY MATOWY

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane