Pompa zatapialna SP 550 AUTO Omnigena

Przeznaczenie: Zatapialne pompy typoszeregu SP AUTO stosuje się do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń. Pompy te mają zastosowanie w różnych dziedzinach. Prezentowany model przeznaczony jest do czystej oraz lekko zanieczyszczonej, zimnej wody. Pomy te posiadają wbudowany pływak, co umożliwia stosowanie w wąskich otworach (studzienkach). 

09070009


Nowy produkt

275,30 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 15,00 zł

Oczekuje na dostawę

Pompa zatapialna do czystej i lekko zanieczyszczonej, zimnej wody SP 550 AUTO Omnigena 230V

Produkt pod zamówienie. Czas oczekiwania min 3 dni!

INFORMACJE OGÓLNE

Pompa zatapialna SP 550 AUTO marki Omnigena przeznaczona jest do pompowania czystej, zimnej wody oraz do wody szarej posiadającej lekkie zanieczyszczenia organiczne (średnica nieprzekraczająca 25 mm). 

Pompa OMNI GO 400 Omnigena posiada wbudowany pływak (zamiast tradycyjnego sterowania pływakowego), który umożliwia stosowanie jej w wąskich i trudnodostępnych otworach (studzienkach) i rewizjach. Sterowanie pompą wykonywane jest za pomocą suwaka umieszczonego na korpusie pompy, który służy do ustalenia poziomu załączania urządzenia. Pompa wyposażona jest w wyłącznik termiczny, który zabezpiecza pompę SP 550 AUTO przed przegrzaniem w przypadku niewłaściwej pracy. 

Pompy przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego. Nie należy ich stosować do zadań wymagających ciągłej pracy np. pracy w oczku wodnym. Ze względu na swoją konstrukcję pompy SP 550 AUTO to idealne rozwiązanie do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, piwnic, studzienek, basen i zbiorników.

TRYBY PRACY

Pompa OMNI GO 400 posiada dwie funkcje pracy AUTO i MANUAL. Wyposażona jest w elektroniczny suwak, który odpowiada za regulację wysokości poziomu załączania.

W trybie AUTO pompa uruchamia się, gdy poziom wody osiągnie wysokość zaznaczoną sensorem. Wyłączy się, gdy poziom cieczy osiągnie 11 cm od podstawy pompy. 

W trybie MANUAL pompa pracuje nieprzerwanie do czasu aż poziom pompowanej wody osiągnie 5 cm od podstawy urządzenia. W tym trybie użytkownik zobowiązany jest do wyłączenia pompy poprzez odłączenia jej z zasilania lub przestawiając na tryb AUTO.

Korpus pompy TIPI 250 AUTO wykonany jest z technopolimeru, wirnik z technopolimer PRO.

CECHY I ZALETY:

  • Standardowe wyposażenie kabel zasilający 10 mb

  • Możliwość regulacji poziomu załączania

  • 2 tryby pracy AUTO i MANUAL

  • Mała i kompaktowa budowa pozwala na zastosowanie pomp w ciasnych, trudnodostępnych miejscach (np. studzienkach)
                                                       
  • Przystosowane do pracy z elastycznym wężem tłocznym

  • Łatwa obsługa i cicha praca 

DANE TECHNICZNE:

                      TYP 

wydajność

max.

[l/min]

wysokość

podn.

max.[m]

moc

silnika

[kW]

napięcie

zasilania

[V]

króciec

tłoczny

średnica

zaniecz.

max.[mm]

SP 550 AUTO

195

7

0,55

230

1"

25

SP 750 AUTO

230

8

0,75

230

1"

25

Pozostałe pompy dostępne na zapytanie!

Produkty powiązane