Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Smarownice akumulatorowe

Smarownice akumulatorowe to elektronarzędzia znacznie ułatwiające i przyśpieszające prace związane z pracami konserwacyjnymi. W naszej ofercie dostępne są smarownice znanej i cenionej marki DeWALT: 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Do czego służy smarownica i gdzie znajdzie zastosowanie?

Smarownica to narzędzie przeznaczone do smarowania różnego rodzaju elementów maszyn i urządzeń. Elektronarzędzia te umożliwiają aplikację smaru w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób, co pozwala na zachowanie odpowiedniego stanu technicznego urządzenia oraz zapobiega przed awariami czy też przedwczesnemu zużyciu. Smarownice akumulatorowe dostępne w naszym sklepie to urządzenia znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, budownictwie, rolnictwie, przemyśle spożywczym lub energetycznym i wszędzie tam, gdzie istotne jest prawidłowe i regularne smarowanie wszelakich maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia ich niezawodności i długiej żywotności.

Czym wyróżnia się smarownica akumulatorowa marki DeWALT?

Smarownica akumulatorowa marki DeWALT wyróżniają się przede wszystkim swoją wydajnością i niezawodnością. Cechują się ergonomicznym kształt, który znacznie ułatwia ich obsługę i zapewnia wysoki komfort pracy, nawet podczas długotrwałych zadań i trudnodostępnych miejscach.

Smarownice DeWALT posiadają również wiele funkcji ułatwiających pracę, takich jak: regulację ilości smaru, wysokie ciśnienie, wytrzymałą obudowę, możliwość łatwej wymiany końcówek, podświetlenie LED zapewniające precyzyjną aplikację smaru, czy też inne dodatkowe funkcjonalności ułatwiające i przyśpieszające pracę. Smarownice akumulatorowe DeWALT są niezawodnym narzędziem dla profesjonalistów, ale nie tylko. Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości narzędzi, które są w stanie sprostać wymaganiom pracy w trudnych warunkach przemysłowych, to warto postawić na narzędzia DeWALT.