Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Lampy ewakuacyjne i awaryjne LED

Zapewnienie bezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej to obowiązek każdego administratora budynku. Do jego obowiązków należy również wskazanie i oznaczenie drogi oraz wyjścia ewakuacyjnego. Do tego celu wykorzystuje się specjalne oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne, które dzieli się na:

  • oświetlenie drogi ewakuacyjnej ma za zadanie wskazać bezpieczne opuszczenie budynku, a także zlokalizować sprzęty pożarowe;
  • oświetlenie strefy otwartej ma zapewnić możliwość bezpiecznego przemieszczania się osób w kierunku drogi /wyjścia ewakuacyjnego i tzw. zmniejszenie uczucia paniki;
  • oświetlenie strefy wysokiego ryzyka mające zapewnić bezpieczeństwo osób, które potencjalnie znajdują się w niebezpiecznej sytuacji, biorą udział w przypuszczalnie niebezpiecznym procesie i umożliwić bezpieczne zakończenie danych działań.

Dzięki zaawansowanemu systemowi oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego LED zwiększysz bezpieczeństwo. Oferowane w naszym sklepie lampy awaryjne i ewakuacyjne, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić oświetlenie także podczas przerw w dostawie prądu oraz w każdej innej nieprzewidzianej sytuacji, tak aby osoby znajdujące się w budynku podczas pożaru lub innej awaryjnej sytuacji, mogły szybko znaleźć wyjście ewakuacyjne z budynku i bezpiecznie opuścić miejsce zagrożenia. Oferujemy różne opcje, które zaspokoją wszelkie potrzeby. Posiadamy zarówno mniejsze jak i większe lampy ewakuacyjne oraz awaryjne także z piktogramem, tzw. lampy kierunkowe w wersji sufitowej do montażu natynkowego, podtynkowego oraz lampy wiszące.

Proponowane oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne może być zastosowane w każdym budynku: zakładach pracy, obiektach przemysłowych, szkołach, lokalach gastronomicznych i rozrywkowych, hotelach, lokalach handlowych, szpitalach i wszędzie tam, gdzie budynek jest przeznaczony do użyteczności publicznej.