Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Lampy schodowe LED

Lampy schodowe LED to niezwykle przydatne oświetlenie, w które warto zainwestować. Oprócz walorów dekoracyjnych zapewnia również bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne systemy oświetlenia schodowego, proponowane przez marki takie jak: V-TAC, Nowodvorski czy też Eko-Light.  

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Oświetlenie schodów - dlaczego tak istotne?

Oświetlenie schodów to zaraz po oświetleniu głównym, najważniejsze oświetlenie w Twoim domu i każdej innej przestrzeni! Oprócz walorów dekoracyjnych - podkreślających styl schodów, mają w szczególności zapewnić bezpieczeństwo osób z nich korzystających. Dobrze oświetlone schody pozwolą zminimalizować ryzyko potknięcia się i doprowadzenia do nieszczęśliwego wypadku. Oświetlenie schodów to także komfort i wygoda. Lampy schodowe wyposażone w czujnik zapewnią możliwość swobodnego i bezpiecznego poruszania się po schodach, bez konieczności szukania włącznika światła np. w ciemności. 

Oprawy i lampy schodowe - dostępne rodzaje i technologie

Nasze oprawy i lampy schodowe doskonale sprawdzają się w domach, biurach i innych obiektach, które potrzebują dodatkowego światła, jednocześnie oszczędzając energię. Lampy schodowe zostały zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji i wyposażone w nowoczesne, energooszczędne diody LED, które emitują jasne, naturalnie wyglądające światło. Oferujemy szeroką gamę lamp i opraw do oświetlenia schodów pasujących do każdego wnętrza. Dostępne są lampy schodowe wykonane ze stali nierdzewnej, miedzi, brązu, mosiądzu i aluminium, z wykończeniem olejowanym lub szczotkowanym w różnych kolorach. Najpopularniejsze to lampy schodowe w kolorze białym, czarnym i odcieniach szarości. Dobrym rozwiązaniem podświetlenia schodów są taśmy LED, również dostępne w naszym sklepie. 

W ofercie posiadamy także oświetlenie nocne i efektowne lampy ścienne, które również są dobrym rozwiązaniem do oświetlania klatki schodowej. Pamiętaj też, aby dobrać odpowiednie żarówki ledowe.