Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Gwoździarki i tackery

Bezprzewodowe gwoździarki, sztyfciarki, tackery i zszywacze akumulatorowe (na baterie) marki DeWALT to najwyższa jakość oraz wydajność i komfort pracy, jaki możesz sobie zapewnić. Sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Gwoździarka akumulatorowa (na baterie) DeWALT

Gwoździarka to tzw. automatyczny pistolet do gwoździ umożliwiający szybkie i wygodne wbijanie gwoździ bez użycia młotka i siły operatora. Są to elektronarzędzia niezbędne w pracy stolarzy, dekarzy, cieśli i firm remontowo - budowlanych. 


Sztyfciarka akumulatorowa 

Sztyfciarka to narzędzie o podobnym zastosowaniu co gwoździarka, jednak zamiast gwoździ używa się do niej specjalnych sztyftów. Sztyfy wyglądem przypominają gwoździe bez główki. Sztyfciarka zapewnia praktycznie niewidoczne łączenie materiałów / elementów, dlatego często wykorzystuje się je podczas produkcji mebli, wszelakich ram np. obrazów, drzwi czy też do mocowania tkanin. Sztyfciarki chętnie stosuje się także podczas montażu listew lub wykładzin podłogowych. 


Tackery i zszywacze akumulatorowe

Tackery (takery) i zszywacze akumulatorowe to narzędzia, które przydadzą się zarówno w pracy zawodowej jak i w każdym gospodarstwie domowym. Narzędzia te przeznaczone są do łączenia ze sobą materiałów za pomocą specjalnych zszywek. Są niezbędnym wyposażeniem stolarzy, tapicerów, firm budowlano-remontowych, itp. Wszelkie prace wykonane tymi narzędziami przebiegają szybko i sprawnie. 


Prezentowane tutaj bezprzewodowe gwoździarki, sztyfciarki czy też takery i zszywacze akumulatorowe (na baterie) to prawdziwa rewolucja w pracy z różnymi materiałami. Dzięki nim nie musisz martwić się o kable czy dostęp do gniazdka, co sprawia, że praca staje się bardziej mobilna i wygodna. Akumulatory i ładowarki marki DeWALT, które również kupisz w naszym sklepie, zapewnią długą pracę bez konieczności częstego ładowania. W ofercie posiadamy także zszywacze i takery ręczne oraz gwoździe do gwoździarki, sztyfty i zszywki w super, atrakcyjnych cenach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.