Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Młotowiertarki sieciowe (elektryczne)

Młotowiertarki sieciowe (na zasilanie sieciowe) marki DeWALT to wielofunkcyjne narzędzia elektryczne, niezbędne do wielu prac remontowanych i budowlanych. Niezastąpione do wykonywania otworów, kucia, czy też burzenia ścian. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Młotowiertarka DeWALT z zasilaniem sieciowym 

Młotowiertarka to inaczej młot udarowy przeznaczony do wykonywania dużych otworów w twardych podłożach np. w betonie, cegle, kamieniu czy innym, twardym materiale. Jest to też przydatne narzędzie do kucia np. kafli, wyburzania ścian czy wykonywania otworów — bruzd pod elektrykę. Wyglądem przypomina klasyczne wiertarki udarowe, jednak jest urządzeniem do znacznie bardziej profesjonalnych i zaawansowanych prac remontowo-budowlanych, w których wiertarki nie dałyby sobie rady.  Młotowiertarka sieciowa to narzędzie wyposażone w kabel zasilający — do pracy potrzebuje podłączenia do zasilania elektrycznego. W ofercie naszego sklepu posiadamy także wygodne, bezprzewodowe młotowiertarki akumulatorowe DeWALT.

Dlaczego warto kupić młotowiertarkę sieciową (elektryczna) marki DeWALT?

Ponieważ to wysokiej klasy i trwałości narzędzia w przystępnej dla użytkownika cenie. Są one projektowane z myślą o intensywnym i profesjonalnym użytkowaniu na placach budowy. Młotowiertarki elektryczne DeWALT wyposażone są w mocne silniki, wytrzymujące intensywną pracę. Ich budowa także nie jest przypadkowa. DeWALT dba o ergonomiczny design swoich narzędzi, co ma wpływ na komfort użytkowania. W zależności od modelu posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak systemy tłumienia drgań czy wygodne uchwyty, a wszystko po to, aby nawet długa praca tym narzędziem była możliwie komfortowa. 

DeWALT stawia również na bezpieczeństwo użytkowników, dlatego młotowiertarki sieciowe wyposażone są w różne systemy ochronne. W ofercie naszego sklepu dostępna jest także szeroka gama akcesoriów dodatkowych, m.in. wiertła, adaptery czy uchwyty, które zwiększają funkcjonalność młotowiertarki. Przed zakupem konkretnego modelu młotowiertarki sieciowej warto zawsze sprawdzić specyfikacje techniczne i dostępne funkcje, aby upewnić się, że narzędzie spełnia Twoje oczekiwania. W razie pytań służymy pomocą.