Zestaw filtrów dla oczyszczacza Belloni & Morini BM-A 102 B

Indeks 02900008
Stan: Nowy

Przeznaczenie: Zestaw filtrów dedykowanych dla oczyszczacza powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B. Usuwają większe zanieczyszczenia oraz 99% cząsteczek z powietrza. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, gwarantują wysoką sprawność i długą żywotność.

165,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Zestaw filtrów wymiennych dla urządzenia Belloni & Morini BM-A 102 B

Produkt Polski

ISTOTNE INFORMACJE

Prezentowany zestaw zawiera trzy wkłady wymienne najwyższej jakości filtrów, dedykowanych dla oczyszczacza powietrza z nawilżaczem marki Belloni & Morini BM-A 102 B, który również posiadamy w ofercie. Filtry te eliminują z powietrza 99% mikroskopijnych oraz dużych cząsteczek wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Zestaw składa się z następujących wkładów:

Wkład / Filtr wstępny - Odpowiedzialny na zatrzymanie większych zanieczyszczeń z powietrza, tj. kurz, włosy, sierść, itp., przez co przedłuża żywotność kolejnych filtrów. Filtr wstępny należy płukać pod bieżącą wodą lub odkurzać odkurzaczem, nie wymaga wymiany. Zaleca się, aby filtr wstępny czyścić co dwa tygodnie.

Wkład / Filtr HEPA 13 - To bardzo skuteczny filtr, który wychwytuje i eliminuje z powietrza cząsteczki zanieczyszczeń o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. Usuwa w tym bakterie, roztocza, grzyby oraz wirusy. Filtr HEPA 13 należy wymieniać wraz z filtrem węglowym, gdy na oczyszczaczu zaświeci się wskaźnik wymiany filtra.

Wkład / Filtr węglowy - Posiada sypkie złoże, które jest jednym z najwydajniejszych rozwiązań w filtrach węglowych dostępnych na rynku. Struktura węgla wiąże związki chemiczne, metale ciężkie oraz gazy zawieszone w powietrzu likwidując nieprzyjemne zapachy. Filtr należy wymieniać wraz z filtrem HEPA, gdy na urządzeniu zaświeci się wskaźnik wymiany filtra.

Zobacz także