Oczyszczacz powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B

Indeks 02900013
Stan: Nowy

Przeznaczenie:  Belloni & Morini BM-A 102B to nowoczesne urządzenie, łączące w sobie funkcje oczyszczacza i nawilżacza powietrza. Bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia dzięki zastosowaniu trzech filtrów. Oczyszczacz posiada lampę UV usuwającą 99% bakterii z powierza oraz ujemny jonizator. Produkt cechuje się bardzo wysoką wydajnością: 480 m3/h. 

825,00 zł
Stawka VAT: 23%
Oczekiwanie na dostawę
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, jonizacją oraz lampą UV i filtrem HEPA H13 - kolor czarny

ISTOTNE INFORMACJE

Innowacyjny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Belloni & Morini BM-A 102B w czarnym kolorze, to jedno z najwydajniejszych urządzeń na rynku. Posiada również filtr HEPA H13, jonizator oraz lampę UV. Jego głównymi zaletami są wysoka wydajność i skuteczność w oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i bakterii oraz jednoczesna funkcja naturalnego nawilżania. Wydajność CADR wynosi 480 m3/h co stawia urządzenie wśród najwydajniejszych na rynku. Oczyszczacz posiada filtr wstępny zatrzymujący większe zabrudzenia, wysokowydajny filtr HEPA H13 (najsprawniejszy wśród filtrów HEPA) likwidujący blisko 100% mikroskopijnych zanieczyszczeń, filtr węglowy usuwający m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, nieprzyjemne zapachy.

Nawilżenie powietrza następuje poprzez nawilżacz ewaporacyjny, czyli najzdrowszy, ekologiczny, najmniej kłopotliwy sposób nawilżenia powietrza. Woda wciągana jest przez wkład, a następnie wentylator przetłaczający powietrze przez wilgotne elementy sprawia, że woda odparowuje i nawilża uprzednio oczyszczone powietrze. Technologia ta zapewnia długowieczną bezawaryjną pracę oraz zapewnia zdrowe nawilżanie.

Oczyszczacz powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B zapewnia również jonizację powietrza, dzięki której uzupełniony zostaje niedobór jonów ujemnych, przez co powietrze staje się rześkie i świeże. Jonizator powietrza działa leczniczo, wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach. Pomaga między innymi w dolegliwościach astmy, alergii, nadciśnienia, migreny, bezsenności.

Urządzenie posiada ponadto lampę UV zabijającą 99% bakterii w powietrzu.

System czujników w sposób bardzo dokładny wskazuje o stężeniu pyłu PM2,5, LZO (TVOC) (czujnik laserowy). Ponadto dokonywany jest aktualny pomiar temperatury powietrza i wilgotności. Dodatkowo urządzenie wyposażone  zostało w 4-ro stopniowy kolorymetryczny wskaźnik jakości powietrza. Urządzenie przypomina również o uzupełnieniu wody czy chociażby wymianie filtra. Oryginalne, wymienne filtry do oczyszczaczy powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B, są również dostępne w ofercie naszego sklepu.

Pomiary urządzeniem zewnętrznym mogą odbiegać od wartości wskazywanych na oczyszczaczu ze względu na umiejscowienie i pomiar czujnika wewnątrz aparatury pomiarowej.

Zbiornik na wodę ma pojemność 2l.

FUNKCJE URZĄDZENIA

jonizator powietrza

Ujemna jonizacja powietrza

lampa UV

Dezynfekcja lampą UV

tryb nawilżacza powietrza

Tryb nawilżania powietrza

wentylator

4 poziomy prędkości obrotowej wentylatora

blokada

Blokada zabezpieczająca przed dziećmi

tryb auto

Tryb automatyczny dobierający prędkość wentylatora w zależności poziomu zanieczyszczenia powietrza

tryb nocny

Tryb nocny sleep zapewniający niski poziom dźwięku urządzenia i wyłączający podświetlenia aby zapewnić spokojny sen

czasomierz

Czasomierz pozwalający na ustawienie czasu pracy urządzenia przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8)


przypomnienie

Przypomnienie o wymianie filtra

czujnik stężenia zanieczyszczenia smogu

Laserowy czujnik stężenia TVOC oraz PM2,5

uzupełnienie wody alert

Przypomnienie o uzupełnieniu wody

BUDOWA

Schemat budowy oczyszczacza powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B

Filtr wstępny - Zatrzymuje większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność dalszych filtrów. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać, nie wymaga wymiany. Filtr najlepiej czyścić co dwa tygodnie.

Filtr HEPA 13 - Wysoko skuteczny filtr wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. W tym bakterie, roztocza, grzyby, wirusy. Filtr należy wymieniać wraz z filtrem węglowym, gdy na urządzeniu zaświeci się wskaźnik wymiany filtra.

Filtr węglowy - Posiada sypkie złoże, które jest jednym z najwydajniejszych rozwiązań w filtrach węglowych dostępnych na rynku. Struktura węgla wiąże związki chemiczne, metale ciężkie oraz gazy zawieszone w powietrzu likwidując nieprzyjemne zapachy. Filtr należy wymieniać wraz z filtrem HEPA, gdy na urządzeniu zaświeci się wskaźnik wymiany filtra.

Lampa UV - Likwiduje z powietrza  bakterie i wirusy, niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii.

Jonizator - Generuje jony ujemne poprawiające samopoczucie oraz pozytywnie wpływające na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się.

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIERZA

Wskaźnik jakości powietrza oczyszczacza Belloni & Morini BM-A 102 B

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne oczyszczacza powietrza Belloni & Morini BM-A 102 B

Wskaźnik efektywności oczyszczacza Belloni & Morini BM-A 102 B

Klasa dystrybucji
D

Zobacz także