Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Przeznaczenie: Zestaw uzupełniający do montażu 1 kolektora typu WEBER SOL 2,0 na dachu płaskim, tarasie lub innym podłożu o nachyleniu nie większym niż 10 °. Uwaga zestaw należy montować, zawsze w połączeniu z zestawem montażowym do 2 kolektorów w bateriach z nieparzystą ilością kolektorów.
PRODUKT POLSKI
01010028
A
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
OGÓLNE INFORMACJE
Zestaw służy jako uzupełnienie w przypadku montażu nieparzystej ilości kolektorów.
Standardowe nachylenie zestawu wynosi 45 ° przy montażu na płaszczyźnie poziomej. Inne nachylenie można osiągnąć poprzez odpowiednie skrócenie belek.
W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy niezbędne do montażu, za wyjątkiem łączników z podłożem. Ze względu na różnorodność podłoży, te elementy należy dobierać indywidualnie.
W przypadku montażu w jednej baterii parzystej ilości kolektorów, należy stosować krotność zestawu montażowego do 2 kolektorów. W przypadku montażu nieparzystej ilości kolektorów, należy stosować krotność zestawu montażowego do 2 kolektorów + zestaw montażowy uzupełniający do 1 kolektora.
Klasa dystrybucji | A |