Wentylator Awenta Astro WXA100T z wyłącznikiem czasowym

Indeks 04050240
Stan: Nowy
Marka AWENTA

Przeznaczenie: Wentylator wyciągowy z wyłącznikiem czasowym AWENTA Astro z okrągłym panelem frontowym przeznaczony do montażu w suficie, ale może być również zainstalowany w ścianie w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Produkt z oryginalną stylistyką i wysoką jakością materiału (tworzywo ABS) zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego.

93,10 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 16 grudzień 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Loading...

Wentylator wyciągowy sufitowy / ścienny z wyłącznikiem czasowym Awenta Astro - biały

ISTOTNE INFORMACJE

AWENTA to polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości elementów systemów wentylacyjnych, do których należą m.in. wentylatory wyciągowe wyposażone w wielorakie funkcje.

Wentylator wyciągowy sufitowy / ścienny z wyłącznikiem czasowym Awenta Astro z serii WXA100T to wentylator sufitowy lub ścienny w kolorze białym o natężeniu 38 dB przy włączeniu z funkcją wyłącznika czasowego i jest idealny do toalet, gdzie po wyjściu z pomieszczenia zniweluje brzydkie zapachy. Wentylator zaczyna pracę po włączeniu światła, a po wyłączeniu pracuje jeszcze przez ustawiony czas na na timerze. Model Astro WXA100T posiada płynną regulację zegara w zakresie od 3 minut do 30 minut. Ustawiamy funkcjonalność wentylatora według potrzeb. Estetyczna zewnętrzna konstrukcja oraz okrągły kształt wentylatora dedykowany jest do montażu w suficie, ale również dobrze spełni swoją rolę zamontowany w ścianie. Produkt wyróżnia się zabudowanym wlotem powietrza.

Wielkość średnicy rury przyłączeniowej do kanału wentylacyjnego ø100 warunkuje wydajność urządzenia. Od wydajności zależy, jak szybko wentylator wyciągnie z pomieszczenia zużyte powietrze. Przy wyborze produktu należy sugerować się wymiarami danego pomieszczenia, w którym chcemy załączyć urządzenie, a nie do otworu w suficie lub ścianie. Istotne jest, aby praca wentylatora była dopasowana do jego objętości. Kubatura pomieszczenia powinna być trzykrotnie większa od wydajności urządzenia. W prezentowanym modelu Astro WXA100T jest to 85 m³/ha. Łożyska kulkowe zastosowane w produkcie w porównaniu do innych łożysk użytych w wentylatorach są trwalsze i wydajniejsze. Dzięki zastosowanym łożyskom kulkowym możemy zamontować go zarówno w suficie, jak i w ścianie. Ochrona IPX 4 chroni produkt przed ciałami obcymi o wielkości ok. 1 mm.

Na produkt producent udziela 5 lat gwarancji.

Należy oczywiście pamiętać, że nie montujemy wentylatora w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU

  • tworzywo ABS
  • łożyska kulkowe
  • IPX4
  • maksymalna temperatura pracy 40°C
  • możliwość instalacji na ścianie
  • 5 lat gwarancji
  • możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego (ZZ), (zapobiega napływowi wilgotnego powietrza z powrotem do pomieszczenia, kiedy wyłączysz wentylator)

WYMIARY WENTYLATORA

Wentylator wyciągowy  Awenta Astro - wymiary

Model Ø A ØX W Z
WXA100T 100 139 160 110 77

WYPOSAŻENIE

Easy Clip

Easy Clip

Wyłącznik czasowy

Wyłącznik czasowy

Producent
Awenta
Kod produktu
WXA100T
Produkt
Wentylator
Napięcie
230V
Seria
Astro
Typ montażu
Sufitowy / ścienny
Moc nominalna
13W
Stopień ochrony
IPX 4
Średnica
100 mm
Poziom ciśnienia akustycznego
38 dB(A)
Przepływ maksymalny
85 m³/h
Gwarancja producenta
5 lat

Zobacz także