Skrzynka rozdzielcza AWENTA VCB160-14 z przyłączem bocznym o średnicy 160 mm

Indeks 04010246
Stan: Nowy
Marka AWENTA

Przeznaczenie: Skrzynka rozdzielcza VCB160-14 (boczna) montowana bezpośrednio za rekuperatorem z pomocą dedykowanego kanału o średnicy 160 mm. Służy do rozprowadzania powietrza nawiewanego lub zebrania powietrza zużytego z pomieszczeń. Umożliwia podłączenie do 14 kanałów o średnicy 75 mm.

494,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 23 czerwiec - 5 lipiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Skrzynka rozdzielcza do rekuperacji o Ø 160 mm VCB160-14 marki Awenta z przyłączem bocznymISTOTNE INFORMACJE

AWENTA to producent systemów elementów wentylacji, który oprócz szerokiej gamy rekuperatorów, posiada w swoich zasobach produkcyjnych wszystkie elementy systemu rekuperacji, takie jak: jak skrzynki rozprężne, skrzynki rozdzielcze, kanały wentylacyjne oraz bogaty wybór anemostatów i czerpni.

Przedmiotem oferty jest skrzynka rozdzielcza do rekuperacji o średnicy Ø 160 mm VCB160-14 marki Awenta z bocznym przyłączem. Jej zadaniem jest rozprowadzenie oraz zbieranie zużytego powietrza z pomieszczeń, które zostały podłączone do systemu rekuperacji AWENTA. Model VCB160-14 zapewnia możliwość podłączenia 14 przewodów wentylacyjnych o średnicy Ø 75 mm wraz z przyłączem bocznym o średnicy Ø 160 mm.

Skrzynki rozdzielcze z przyłączem bocznym doskonale sprawdzają się przy montażu nad sufitami podwieszanymi oraz wszędzie tam, gdzie wysokość zabudowy jest ograniczona.

Skrzynka rozdzielcza do rekuperacji VCB160-14 Awenta Ø 160 mm została wykonana z polipropylenu z dodatkiem bakteriostatycznym NANO-SILVER. Dzięki tak zastosowanej technologii, produkty te charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz wysoka aktywność bakteriobójcza sięgająca poziomu do 99,9%, zapewniając w ten sposób stały dostęp czystego powietrza w domu. Producent wyposażył konstrukcję skrzynki w dużą ilość uszczelek, dając w ten sposób gwarancję szczelności oraz bezawaryjnego działania na długie lata.  Nieużywane kanały skrzynki rozdzielczej można zaślepić zaślepkami, które są dołączone do zestawu.

Skrzynka rozdzielcza VCB - boczna marki Awenta została wyposażona w specjalny system mocowania, który pozwala na precyzyjną regulację na odległość, a niezależne oraz ruchome wsporniki pozwalają na poziomy montaż urządzenia, a nawet jej pochylenie. Skrzynki rozdzielcze AWENTA można montować na stałe w wylewkach betonowych posadzek, stropie, mogą też być zabudowane pod płytami G/K. Producent zastosował unikatowy system mocowania, który pozwala  na precyzyjną regulację odległości skrzynki od płaszczyzny, do której zostanie zamontowana. Niezależne oraz ruchome wsporniki z kolei pozwalają na montaż poziomy urządzenia, a tym samym na możliwość odwrócenia skrzynki.

Skrzynkę rozdzielczą Awenta w linii VCB należy montować tylko w ogrzewanej strefie budynku. W innym przypadku należy dodatkowo zaizolować produkt wełną mineralną o minimalnej grubości 15 cm.

Producent udziela 30 lat gwarancji na proponowane skrzynki rozdzielcze w linii VCB. Szczegółowe dane techniczne dostępne są w plikach do pobrania.ZALETY


Ikona: PP Wykonana z wysokiej jakości polipropylenu
Ikona: check Stabilna i mocna konstrukcja
Ikona: strzałki - regulacja Regulowane uchwyty montażowe w zestawie
Ikona: uszczelki zamienne Uszczelki w zestawie
Ikona: bakteria Stabilność bakteriobójcza
Ikona: klasa D Klasa szczelności D
Klasa dystrybucji
M
Producent
Awenta
Model
VCB160-14 z przyłączem bocznym
Materiał
Polipropylen modyfikowany PP
Warianty przyłączeniowe
Możliwość przyłączenia 14 przewodów
Waga
4.10 kg
Gwarancja
30 lat
Kod EAN
5905033306653

Zobacz także