Kabina Deante Funkia KYP 651K, półokrągła (90 cm), szkło szronione

Przeznaczenie: Półokrągła, dwudrzwiowa i rozsuwana kabina natryskowa, marki Deante w serii Funkia KYP 651K.  Produkt funkcjonalny, bezpieczny oraz prosty w montażu; dedykowany ze szkłem hartowanym, szronionym.

13050010


Nowy produkt

DEANTE

1 609,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 195,57 zł

Czas wysyłki: 3 - 15 dni

Szacowany termin wysyłki: 29 wrzesień - 17 październik 2022 

Kabina Deante Funkia KYP 651K, półokrągła (90 cm), szkło szronione

Deante to znany producent armatury łazienkowej w tym także i kabin prysznicowych, który cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników na polskim rynku. Deante podczas procesu tworzenia łączy precyzyjne wykonanie z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół nie zapominając przy tym o stosowaniu w procesie produkcji współczesnych trendów. Wszystko to przedkłada się na gwarancje jakości armatury oraz na komfort podczas użytkowania. Dedykowana kabina prysznicowa marki Deante to produkt wysokiej jakości o solidnym wykończeniu, a wszystko dzięki użytym podzespołom w możliwie najlepszych rozwiązaniach technologicznych.

Deante stosuje się szereg systemów, które maskując i uszczelniając w/w kabinę natryskową, sprawiają, że  użytkowanie ich jest komfortowe (ciche zamykanie drzwi), a utrzymanie w czystości – proste. W szerokiej palecie ofertowej kabin są dostępne modele w różnych kształtach czy rozmiarach, daje to nam elastyczność w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Proponowany model kabiny jest konstrukcji półokrągłej (promień łuku 550 mm). Do oferowanej kabiny prysznicowej zastosowano bezpieczne szkło hartowane szronione, polecane takiej grupie użytkowników, którzy cenią sobie intymność podczas kąpieli. Szkło jest atestowane przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Wykończenia kabiny są w chromowej barwie.

Wybór Deante z pewnością pozwoli cieszyć się długimi latami użytkowania produktów tej marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność oraz elegancki wygląd nieodłączny wpływ mają: profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Zachęcamy, więc do zapoznania się z instrukcjami czy kartami gwarancyjnymi (do pobrania w załączniku), które szczegółowo informują, jak sprawnie i prawidłowo zainstalować dany produkt oraz jak dbać o armaturę sanitarną Deante. Producent udziela 2-letniej gwarancji na w/w kabinę prysznicową.

PODSTAWOWE CECHY

  • Bezpieczne opakowanie styropianowe
  • Bezpieczne szkło hartowane 5 mm
  • Kabina dwudrzwiowa, rozsuwana
  • Specjalna konstrukcja odbojników rolek
  • Zaślepki elementów montażowych

SYSTEM OTWIERANIA DRZWI KABINY

RYSUNEK TECHNICZNY

CHARAKTERYSTYKA RYSUNKU TECHNICZNEGO

Model

Wymiar

A (mm)

B (mm)

C (mm)

D (mm)

KYP 651K

900 x 900

885-895

348

520

855

ZALETY

Gwarancja 2 lata

Szkło hartowane

Podwójne rolki łożyskowane

Chromowany łącznik

Polska marka

Profil wyrównujący

Ciche zamknięcie

Łatwy montaż

DANE TECHNICZNE

Wymiar boczny

900 mm

Wysokość

1850 mm

Kształt

Półokrągły

Promień łuku

550 mm

KOD EAN: 5908212066355

SZKŁO: HARTOWANE (SZRON) 5 mm

WYKOŃCZENIE: CHROM

Produkty powiązane