Produkty

Marki własne

Aktualności

Promocja Mikołajkowa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej Promocji Mikołajkowej.

Czytaj dalej
BLACK WEEK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji BLACK WEEK. Nagrody uzależnione od wartości koszyka zakupowego.

Czytaj dalej
Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy najświeższe informacje o nowościach w ofercie.

Czytaj dalej
E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w programie Partner Swatt. Załóż konto na swatt.pl, zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody. Programem objęci są zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Zamówienia naliczane są automatycznie na konto klienta po kompletnej realizacji zamówienia łącznie z dokonaniem płatności.
Po zgromadzeniu wymaganej ilości punktów możesz wymienić je na nagrody w postaci dowolnego asortymentu umieszczonego na panelu hurtowni lub też na dowolną inną nagrodę (wycieczki, prezenty, bony). Wybrany prezent wystarczy wskazać naszym doradcom a my przedstawimy zasady i najszybszy sposób realizacji.
Pod ceną każdego produktu umieszczona jest informacja o ilości punktów odpowiadającej zakupowi. Wartość punktów dla całego zamówienia można również sprawdzić przed końcowym potwierdzeniem zakupu.

Zasady punktacji – instalatorzy i firmy:
1000 zł wartości zamówienia = 1 pkt = 15 zł do wykorzystania w programie Partner SWATT

Zasady punktacji – klienci indywidualni:
300 zł wartości zamówienia = 1 pkt = 5 zł do wykorzystania w programie Partner SWATT