Bateria umywalkowa stojąca ARNIKA BQA 024M, z obrotową wylewką

Przeznaczenie: Bateria umywalkowa stojąca marki Deante model Arnika BQA 024M o klasycznym wykończeniu chrome połysk. Bateria posiada napowietrzacz wody. W zestawie znajduje się korek typu click - clack (okrągły z przelewem).

13020310


Nowy produkt

419,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 13,00 zł

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Bateria umywalkowa z obrotową wylewką Deante Arnika BQA 024M + korek click-clack z przelewem, kolor chrome połysk

ISTOTNE INFORMACJE

Kolekcja Arnika to unikatowa w pełni kompleksowa seria nowoczesnych baterii łazienkowych znanej marki DEANTE, których projekt został wsparty duńskim stylem hygge. Styl Hygge w Polsce zagościł na dobre, a jego koncepcja w znaczący sposób sprawdza się w polskich domach, gdzie trendem dominującym podczas aranżacji np. łazienek jest tworzenie prostych, skromnych organicznych produktów oraz otaczanie się pięknymi kolorami.  Aby umożliwić użytkownikom odpowiedni wybór podczas aranżacji współczesnych łazienek kolekcja Arnika dostępna jest w wielu stylizacjach. Ponadto, baterie łazienkowe Arnika dostępne są w trzech kolorach wykończenia – chrom,  nero i titanium.

Prezentowana jednouchwytowa bateria łazienkowa z obrotową wylewką Arnika BQA 024M marki Deante dostępna jest w srebrzystym wykończeniu chrome połysk. Jest stabilna, nowoczesna, a przy tym delikatna w swym  kształcie. Z pewnością dopasuje się do szeregu aranżacji, w których zastosowano różne kolory czy materiały. Warto zaznaczyć, że wszystkie kolory wykończenia baterii serii Arnika pozyskane są podczas nowatorskich technologicznie procesów, które zastosowano przy wytwarzaniu powierzchni armatury, co uwydatnia ich charakter oraz zapewnia trwałość i odporność na użytkowanie. 

Stojąca bateria umywalkowa z obrotową wylewką ARNIKA BQA 024M charakteryzuje się modnym i oryginalnym korpusem. Została wyposażona w silikonowy aerator (z możliwością zmiany kąta), którego zadaniem z jednej strony jest doskonale napowietrzenie strumienia wody, sprawiając, by był on równomierny i miękki. Z drugiej strony redukuje zużycie wody do minimum, gdyż powoduje zwiększenie ciśnienia w instalacji, a tym samym złudzenie większego strumienia wody. To efektywny sposób na oszczędzanie wody w domu

Technologia zastosowana w korku wlewowym click-clack, który również znajduje się w zestawie z baterią umywalkową Arnika BQA 024M powoduje, że użytkowanie umywalki staje się bardzo komfortowe. Jednym kliknięciem możemy zamknąć lub ponownie otworzyć przepływ wody. Korek click-clack również został wykonany w wykończeniu chrome połysk.

Armaturę sanitarną marki Deante charakteryzuje wysoka jakość wykonania, są atestowane i przyjazne środowisku. Działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i głowice ceramiczną oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Wybór Deante z pewnością zaowocuje długimi latami użytkowania produktów tej marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność oraz elegancki wygląd nieodłączny wpływ mają: profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Zachęcamy, więc do zapoznania się z instrukcjami czy kartami gwarancyjnymi (do pobrania w załączniku), które szczegółowo informują, jak sprawnie i prawidłowo zainstalować dany produkt oraz jak dbać o armaturę sanitarną Deante.

Armatura sanitarna linii Arnika BQA 024M Deante to seria produktów prezentująca ekskluzywne linie oraz pojedyncze modele zarówno z asortymentu łazienkowego, jak i kuchennego. Unikatowość tej oferty polega nie tylko na jej selektywnej dystrybucji, ale też  na gwarancji oryginalności i jakości produktów.

Dostępne warianty:

Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką ARNIKA BQA 024M chrome połysk
Bateria umywalkowa stojąca ARNIKA Nero Deante
Bateria umywalkowa stojąca ARNIKA Titanium Deante

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria umywalkowa z obrotową wylewką ARNIKA BQA 024M Deante - rysunek techniczny

ZALETY

Korek click-clack

Głowica

Głowica ceramiczna 35 mm

Auto serwisowe

Serwis dojazdowy

Aerator

Ruchomy Aerator - możliwość pokierowania strumieniem wody

Łapka w górę

Łatwy montaż

Gwarancja

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Polska marka

Polska marka

Puzzle

Więcej modeli w serii Arnika

Napowietrzanie wody

Napowietrzenie strumienia wody

DANE TECHNICZNE:

Zasięg wylewki

135 mm

Wysokość korpusu

265 mm

Typ baterii

Stojąca

Typ mieszacza

Jednouchwytowa

Klasa przepływu

S - 15-19,8 l/min

Długość wężyków przył.

45 cm

Grupa akustyczna

I

Typ korka Click-Clack

Okrągły z przelewem

Obrotowa wylewka

Tak

KOD EAN: 5908212097687

KOLOR: CHROM

Producent Deante

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane