Zestaw filtrów dla oczyszczacza WEBER AIR W-A 101

Indeks 02900007
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie:  Zestaw filtrów dla oczyszczacza powietrza WEBER AIR W-A 101. Filtry usuwają większe zanieczyszczenia oraz 99% cząsteczek z powietrza. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, zapewniają wysoką sprawność i długą żywotność.

95,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Zestaw filtrów wymiennych dla urządzenia WEBER AIR W-A 101

ISTOTNE INFORMACJE

Przedmiotem oferty są wysokiej jakości filtry wymienne do oczyszczaczy powietrza WEBER AIR W-A 101. Zestaw  zawiera 4 wkłady filtrów wymiennych, które usuwają z powietrza 99% mikroskopijnych oraz dużych cząsteczek różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Zestaw składa się z następujących wkładów:

Filtr / wkład wstępny - Odpowiada za zatrzymanie większych zanieczyszczeń z powietrza, tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność kolejnych filtrów. Filtr wstępny należy regularnie odkurzać lub czyścić pod bieżącą wodą.

Filtr / wkład HEPA 13 - Bardzo skuteczny filtr wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. W tym usuwa bakterie, roztocza, grzyby i różnego rodzaju wirusy. Przydatność do użytku filtra HEPA wynosi od 1 do 2 lat.

Filtr / wkład węglowy - Posiada sypkie złoże, które jest jednym z najbardziej wydajnych rozwiązań, stosowanych w filtrach węglowych dostępnych na rynku. Struktura węgla wiąże związki chemiczne, metale ciężkie oraz gazy zawieszone w powietrzu likwidując przy tym nieprzyjemne zapachy. Przydatność do użytku filtra węglowego wynosi od 3 do 5 lat.

Fotokatalizator - Zapewnia efektywne, ekologiczne oczyszczanie powietrze z nieprzyjemnych zapachów, bakterii oraz grzybów. Wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.

Klasa dystrybucji
D

Zobacz także