Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 300 l. WEBER W2 300 zbiornik bojler

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 300 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej gr. 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.
POSIADA ATEST PZH

01010168


D

Nowy produkt

4 314,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 195,57 zł

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Szacowany termin wysyłki: 27 - 29 wrzesień 2022 

Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 300 l WEBER W2 300

UWAGA: Sprawdź dostępność przed zamówieniem

GŁÓWNE ZALETY

Zasobnik dwuwężownicowy Weber jest wysokiej klasy urządzeniem, które charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz minimalistycznym, estetycznym wyglądem. Dzięki warstwie emalii, a także anody magnezowej stanowi maksymalne zabezpieczenie zasobników przed szkodliwa korozją. Wszystko to wpływa na maksymalne wydłużenie żywotności urządzenia. Ponadto bojler z wężownicą otrzymuje 7 letnią gwarancję na działanie urządzenia.

Dwie wężownice o wysokiej wydajności dają możliwość połączenia różnych źródeł ciepła, dzięki czemu korzystanie z bojlera jest dużo bardziej wydajne i ekologiczne. Zasobnik pozwala na podłączenie systemów solarnych, kotłów c.o. czy pomp ciepła. Istnienie manualnego termometru ciepła jest gwarancją odczytów temperatur bez potrzeby montowania i używania dodatkowych urządzeń do tego przeznaczonych. Zbiorniki 300l posiadają izolację termiczną z pianki poliuretanowej o grubości 50 mm. Jej zastosowanie wpływa w pozytywny sposób na efektywność energetyczną.

Zasobnik dwuwężownicowy jest również wyposażony w płaszcz PCV, który zapewniać ma maksymalną ochronę przed uszkodzeniami, a także estetyczny wygląd. Ponadto płaszcz ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. W standardzie jest to płaszcz w kolorze szarym.

GWARANCJA 7 LAT

PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa dystrybucjiD

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: