Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 200 l WEBER W2 200 zbiornik bojler

Indeks 01010056
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 200 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej o grubości 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

2 800,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 9 - 11 grudzień 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 195,57 zł

Loading...

Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 200 l WEBER W2 200

OGÓLNE INFORMACJE

Zasobnik cieplej wody 200l WEBER WS 2 to wysokiej klasy urządzenie, które charakteryzuje się wysoką sprawnością, a także estetycznym wyglądem. Najwyższa klasa emalii, a także anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenia zasobników przed korozją i jednoczesne wydłużenie jego działalności. Dużym plusem jest 4-letnia gwarancja na urządzenie. Zasobnik CWU 200l wyposażony jest w dwie wężownice o wysokiej wydajności, które umożliwiają połączenie różnych źródeł ciepła, m.in. systemy solarne, kotły C.O., czy pompy ciepła. Dzięki manualnemu termometrowi możliwy jest odczyt temperatury bez stosowania dodatkowych urządzeń. Natomiast izolacja termiczna o grubości 50 mm z pianki poliuretanowej sprawia, że poziom efektywności zachowany jest na wysokim poziomie. Płaszcz PCV jest zapewnieniem maksymalnej ochrony przed uszkodzeniem, a także estetycznego wyglądu, ponieważ bardzo łatwo się czyści.

GŁÓWNE ZALETY

Zasobnik ciepłej wody użytkowej WEBER to wysokiej klasy urządzenie charakteryzujące się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem.

Wysokiej klasy warstwa emalii oraz anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenie zasobnika przed korozją wydłużając maksymalnie jego żywotność. Producent udziela 4 letniej gwarancji na urządzenie.

Dwie wężownice o wysokiej wydajności umożliwiają podłączenie takich źródeł ciepła takich jak między innymi system solarny, kotły c.o., pompy ciepła, itp.

Manualny termometr gwarantuje odczyt temperatury bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Izolacja termiczna o grubości 50 mm z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym.

PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa dystrybucji
D
Model
W2
Pojemność
200l
Orientacja
Pionowa
Ilość wężownic
2