Wentylator Awenta Vecco WV100W z wyłącznikiem sznurkowym

Indeks 04050122
Stan: Nowy
Marka AWENTA

Przeznaczenie: Wentylator wyciągowy sznurkowy Vecco WV100W przeznaczony jest do montażu w ścianie. Jego funkcją jest wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Produkt do użytku wewnętrznego w mieszkaniach, domach, biurach i innych budynkach.

67,90 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 23 czerwiec - 5 lipiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Wentylator wyciągowy ścienny z wyłącznikiem sznurkowym Awenta WV100W - biały

ISTOTNE INFORMACJE

Przedsiębiorstwo Awenta zaistniało w 1989 r. i jest niezależną, polską spółką, która z powodzeniem działa w wielu krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Firma Awenta wykonuje elementy systemów wentylacyjnych z tworzyw sztucznych i metalu. W zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia, oferują duży wybór wentylatorów, które są wyposażone w system sterowania z różnymi funkcjami.

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta z lini Vecco WV100W wyposażony jest w łożyska ślizgowe o natężeniu 36 dB. WV100W jest wentylatorem w wersji standard z wyłącznikiem sznurkowym. Uruchomienie i wyłączenie wentylatora następuje po pociągnięciu zamontowanego sznureczka. Produkt taki kupujemy w szczególności, kiedy nie mamy możliwości podłączenia wentylatora pod włącznik ścienny. Model Basic dostępny jest wyłącznie w rozmiarze ø 100.

Wielkość średnicy rury przyłączeniowej do kanału wentylacyjnego 100 mm (ø 100) warunkuje wydajność urządzenia. Od wydajności zależy, jak szybko wentylator wyciągnie z pomieszczenia zużyte powietrze. Przy wyborze produktu należy sugerować się wymiarami danego pomieszczenia, w którym chcemy załączyć urządzenie, a nie do otworu w ścianie lub suficie. Istotne jest, abyypraca wentylatora była dopasowana do jego objętości. Kubatura pomieszczenia powinna być trzykrotnie większa od wydajności urządzenia. W prezentowanym modelu Vecco WV100W jest to 95 m³/ha. Ochrona IPX 4 chroni produkt przed ciałami obcymi o wielkości i objętości ok. 1 mm. Ze względu na użycie w prezentowanym modelu sznureczka i łożysk ślizgowych wentylator Awenta Vecco WV100W może być zawieszony tylko w ścianie.

Na produkt producent udziela 2 lata gwarancji.

Należy oczywiście pamiętać, że nie montujemy wentylatora w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU

  • tworzywo ABS
  • łożyska ślizgowe
  • IPX4
  • maksymalna temperatura pracy 40°
  • 2 lata gwarancji

WYMIARY WENTYLATORA

Wentylator wyciągowy ścienny z wyłącznikiem sznurkowym Awenta Vecco WV100W - wymiary

ModelØABXYWZ
WV100W 100 133 133 159 179 85 62

WYPOSAŻENIE

Włącznik sznurkowy

Wentylator uruchamiany i wyłączany jest sznureczkiem

Producent
Awenta
Produkt
Wentylator
Seria
Vecco
Kod produktu
WV100W
Średnica
100 mm
Napięcie
230V
Typ montażu
Ścienny
Moc nominalna
14 W
Stopień ochrony
IPX4
Poziom ciśnienia akustycznego
36 dB(A)
Przepływ maksymalny
95 m³/h
Gwarancja producenta
2 lata

Zobacz także