Wentylator Awenta Vecco WV100

Indeks 04050121
Stan: Nowy
Marka AWENTA

Przeznaczenie: Wentylator wyciągowy AWENTA Vecco WV100 przeznaczony do montażu w ścianie, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Jego zadaniem jest wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Produkt z oryginalną stylistyką i wysoką jakością materiału (tworzywo ABS).

51,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 1 - 13 marzec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Loading...

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta WV100  - biały

ISTOTNE INFORMACJE

Przedsiębiorstwo Awenta zaistniało w 1989 r. i jest niezależną, polską spółką działającą z powodzeniem w wielu krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Firma wytwarza i oferuje elementy systemów wentylacyjnych z tworzyw sztucznych i metalu. W zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia, firma Awenta proponuje duży wybór wentylatorów, które są wyposażone w system sterowania z różnymi funkcjami.

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta Vecco WV100 w białym kolorze z łożyskami ślizgowymi o natężeniu 36 dB jest wentylatorem w wersji podstawowej, uruchamiany i wyłączany wyłącznikiem (łącznik nie wchodzi w skład urządzenia). Najczęściej podłącza się go pod wyłącznik światła, ale również może być podłączony pod osobny włącznik ścienny. Model Basic dostępny jest wyłącznie w rozmiarze ø 100.

Wielkość średnicy rury przyłączeniowej do kanału wentylacyjnego 100 mm (ø 100) warunkuje wydajność urządzenia. Od wydajności zależy, jak szybko wentylator wyciągnie z pomieszczenia zużyte powietrze. Przy wyborze produktu należy sugerować się wymiarami danego pomieszczenia, w którym chcemy załączyć urządzenie, a nie do otworu w ścianie. Istotne jest, aby praca wentylatora była dopasowana do jego objętości. Kubatura pomieszczenia powinna być trzykrotnie większa od wydajności urządzenia. W prezentowanym modelu Vecco WV100 jest to 95 m³/ha. Ochrona IPX 4 chroni produkt przed ciałami obcymi o wielkości i objętości ok. 1 mm. Ze względu na użycie w prezentowanym modelu łożysk ślizgowych wentylator Awenta Vecco WV100 może być zawieszony tylko w ścianie.

Na produkt producent udziela 2 lata gwarancji.

Należy oczywiście pamiętać, że nie montujemy wentylatora w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU

  • tworzywo ABS
  • łożyska ślizgowe
  • IPX4
  • maksymalna temperatura pracy 40°C
  • 2 lata gwarancji

WYMIARY WENTYLATORA

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta Vecco WV100 - wymiary

ModelØABXYWZ
WV100 100 133 133 159 179 85 62

WYPOSAŻENIE

Włącznik

Kostka

Producent
Awenta
Produkt
Wentylator
Seria
Vecco
Kod produktu
WV100
Średnica
100 mm
Napięcie
230V
Typ montażu
Ścienny
Moc nominalna
14 W
Stopień ochrony
IPX4
Poziom ciśnienia akustycznego
36 dB(A)
Przepływ maksymalny
95 m³/h
Gwarancja producenta
2 lata

Zobacz także