Wentylator Awenta Vecco WV100

Przeznaczenie: Wentylator wyciągowy AWENTA Vecco WV100 przeznaczony do montażu w ścianie, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Jego zadaniem jest wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Produkt z oryginalną stylistyką i wysoką jakością materiału (tworzywo ABS).

04050121

Nowy produkt

AWENTA

51,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 13,00 zł

Czas wysyłki: 3-15 dni

Szacowany termin wysyłki: 2 - 20 luty 2023 

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta WV100  - biały

ISTOTNE INFORMACJE

Przedsiębiorstwo Awenta zaistniało w 1989 r. i jest niezależną, polską spółką działającą z powodzeniem w wielu krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Firma wytwarza i oferuje elementy systemów wentylacyjnych z tworzyw sztucznych i metalu. W zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia, firma Awenta proponuje duży wybór wentylatorów, które są wyposażone w system sterowania z różnymi funkcjami.

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta Vecco WV100 w białym kolorze z łożyskami ślizgowymi o natężeniu 36 dB jest wentylatorem w wersji podstawowej, uruchamiany i wyłączany wyłącznikiem (łącznik nie wchodzi w skład urządzenia). Najczęściej podłącza się go pod wyłącznik światła, ale również może być podłączony pod osobny włącznik ścienny. Model Basic dostępny jest wyłącznie w rozmiarze ø 100.

Wielkość średnicy rury przyłączeniowej do kanału wentylacyjnego 100 mm (ø 100) warunkuje wydajność urządzenia. Od wydajności zależy, jak szybko wentylator wyciągnie z pomieszczenia zużyte powietrze. Przy wyborze produktu należy sugerować się wymiarami danego pomieszczenia, w którym chcemy załączyć urządzenie, a nie do otworu w ścianie. Istotne jest, aby praca wentylatora była dopasowana do jego objętości. Kubatura pomieszczenia powinna być trzykrotnie większa od wydajności urządzenia. W prezentowanym modelu Vecco WV100 jest to 95 m³/ha. Ochrona IPX 4 chroni produkt przed ciałami obcymi o wielkości i objętości ok. 1 mm. Ze względu na użycie w prezentowanym modelu łożysk ślizgowych wentylator Awenta Vecco WV100 może być zawieszony tylko w ścianie.

Na produkt producent udziela 2 lata gwarancji.

Należy oczywiście pamiętać, że nie montujemy wentylatora w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU

  • tworzywo ABS
  • łożyska ślizgowe
  • IPX4
  • maksymalna temperatura pracy 40°C
  • 2 lata gwarancji

WYMIARY WENTYLATORA

Wentylator wyciągowy ścienny Awenta Vecco WV100 - wymiary

ModelØABXYWZ
WV1001001331331591798562

WYPOSAŻENIE

Włącznik

Kostka

ProducentAwenta
ProduktWentylator
SeriaVecco
Kod produktuWV100
Typ montażuŚcienny
Przepływ maksymalny95 m³/h
Napięcie230V
Moc nominalna14 W
Poziom ciśnienia akustycznego36 dB(A)
Średnica100 mm
Stopień ochronyIPX4
Gwarancja producenta2 lata

Produkty powiązane