Wentylator Awenta Orbit WXO100VDC niskonapięciowy

Indeks 04050222
Stan: Nowy
Marka AWENTA

Przeznaczenie: Wentylator wyciągowy niskonapięciowy (12v) AWENTA z linii Orbit, przeznaczony do montażu w suficie lub ścianie, w pomieszczeniach użytkowych i mieszkalnych, gdzie istnieje ryzyko bezpośredniego kontaktu z wodą. Celem urządzenia jest wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Produkt z okrągłym i oryginalnym, przednim panelem w kolorze białym.

86,80 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 16 - 28 lipiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Wentylator wyciągowy niskonapięciowy sufitowy / ścienny Awenta - biały

ISTOTNE INFORMACJE

AWENTA to polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości elementów systemów wentylacyjnych, do których należą m.in. wentylatory wyciągowe wyposażone w wielorakie funkcje.

Wentylator wyciągowy niskonapięciowy (sufitowy / ścienny) Awenta Orbit WXO100VDC jest produktem niskonapięciowym o mocy 37 dB oraz wydajności 85 m3/ha. Dostępny w kolorze białym. Subtelna zewnętrzna konstrukcja oraz okrągły kształt wentylatora dedykowany jest do montażu w suficie, ale również dobrze spełni swoją rolę zamontowany w ścianie.

Wentylator wyciągowy niskonapięciowy Awenta z linii Orbit WXO100VDC to wentylator w wersji podstawowej, uruchamiany i wyłączany wyłącznikiem (łącznik nie wchodzi w skład urządzenia). Produkt jest nowością na rynku i alternatywą do użytku, kiedy wiemy, że urządzenie może być narażone na kontakt z wodą. Przy czym należy pamiętać, że ochrona IPX4 zabezpiecza produkt tylko przed kroplami wody padającymi ze wszystkich kierunków oraz chroni produkt przed ciałami obcymi o wielkości ok. 1 mm. W wentylatorze zastosowano łożyska kulkowe, dzięki którym urządzenie posiada długą żywotność i możemy zamontować prezentowany model na suficie lub na ścianie. Do wentylatorów niskonapięciowych 12V należy użyć odpowiedniego transformatora (brak transformatora w zestawie).

Na produkt producent udziela 5 lat gwarancji.

Należy oczywiście pamiętać, że nie montujemy wentylatora w pomieszczeniach gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU

  • tworzywo ABS
  • łożyska kulkowe
  • IPX4
  • maksymalna temperatura pracy 40°C
  • możliwość instalacji na ścianie
  • 5 lat gwarancji
  • możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego (ZZ), (zapobiega napływowi wilgotnego powietrza z powrotem do pomieszczenia, kiedy wyłączysz wentylator)

WYMIARY WENTYLATORA

Wentylator wyciągowy niskonapięciowy Awenta Orbit - wymiary

ModelØAØXWZ
WXO100VDC 100 139 160 103 77

WYPOSAŻENIE

Easy Clip

Easy Clip

Wyłącznik czasowy

Wyłącznik czasowy

Napięcie 12 V

Wentylator na niskie napięcie

Producent
Awenta
Produkt
Wentylator
Seria
Orbit
Kod produktu
WXO100VDC
Średnica
100 mm
Napięcie
230V
Typ montażu
Sufitowy / ścienny
Moc nominalna
21 W
Stopień ochrony
IPX4
Poziom ciśnienia akustycznego
37 dB(A)
Przepływ maksymalny
85 m³/h
Gwarancja producenta
5 lat

Zobacz także