Pompa zatapialna OMNI GO 400 Omnigena

Indeks 09070001
Stan: Nowy
Marka OMNIGENA

Przeznaczenie: Pompa zatapialna do czystej lub lekko zanieczyszczonej, zimnej wody i użytku domowego o wysokiej sprawności, z elektronicznym sterowaniem pływakowym. Może wypompować wodę z zalanych powierzchni do wysokości 2 mm od zalanej powierzchni.

264,00 zł
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 16 czerwiec 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Pompa zatapialna do czystej i lekko zanieczyszczonej, zimnej wody OMNI GO 400 Omnigena 230V

Przed zamówieniem sprawdź dostępność !!!

INFORMACJE OGÓLNE

Pompy zatapialne OMNI GO 400 marki Omnigena przeznaczone są do pompowania czystej, zimnej wody oraz do wody szarej posiadającej lekkie zanieczyszczenia organiczne (średnica nieprzekraczająca 5 mm). 

Pompa OMNI GO 400 Omnigena wyposażona jest w elektroniczny sensor (zamiast standardowego sterowania pływakowego), który umożliwia stosowanie jej w wąskich i trudnodostępnych otworach (studzienkach) i rewizjach. Zabezpiecza to pompę przed pracą na sucho. Jest to szczególnie istotna funkcja w przypadku stosowania jej do zalanych pomieszczeń, ponieważ OMNI GO 400 może wypompować wodę niemal do samego dna, na wysokość 2-3 mm od zalanej powierzchni.

Pompa wyposażona jest w wyłącznik termiczny, który zabezpiecza pompę OMNI GO 400 przed przegrzaniem w przypadku niewłaściwej pracy. W przypadku przegrzania silnika urządzenie automatycznie wyłącza pompę.

Pompy przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego. Nie należy ich stosować do zadań wymagających ciągłej pracy np. pracy w oczku wodnym. Ze względu na swoją konstrukcję pompy OMNI GO 400 to idealne rozwiązanie do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, piwnic, studzienek, basen i zbiorników.

TRYBY PRACY

Pompa OMNI GO 400 posiada dwie funkcje pracy AUTO i MANUAL. Wyposażona jest w elektroniczny sensor z możliwością regulacji poziomu załączania. 

W trybie AUTO pompa uruchamia się, gdy poziom wody osiągnie wysokość zaznaczoną sensorem. Wyłączy się, gdy poziom cieczy osiągnie 1 mm od podstawy pompy. Gdy ponownie woda napłynie do poziomu zaznaczonego sensorem, cykl pracy pompy się powtórzy.

W trybie MANUAL pompa pracuje nieprzerwanie, bez automatycznego wyłączenia. W tym trybie użytkownik zobowiązany jest do kontroli pracy pompy oraz jej ręcznego wyłączenia.

Korpus pompy TIPI 250 AUTO wykonany jest z tworzywa udaropodobnego, wirnik z norylu.

CECHY I ZALETY:

  • Standardowe wyposażenie kabel zasilający 10mb

  • Elektroniczny sensor pozwala na wypompowanie wody do 1 mm od podstawy pompy

  • 2 tryby pracy AUTO i MANUAL

  • Mała i kompaktowa budowa pozwala na zastosowanie pomp w ciasnych, trudnodostępnych miejscach (np. studzienkach)
                                                       
  • Przystosowane do pracy z elastycznym wężem tłocznym

  • Łatwa obsługa i cicha praca 

DANE TECHNICZNE:

                           TYP 

wydajność

max.

[l/min]

wysokość

podn.

max.[m]

moc

silnika

[kW]

napięcie

zasilania

[V]

średnica

zaniecz.

max.[mm]

OMNI GO 400

120

7

0,4

230

5

Klasa dystrybucji
A

Zobacz także