Pojemniki obrotowe PIVOT (zestaw 3 szt.) czerwone

Przeznaczenie: Zestaw 3 pojemników obrotowych z polipropylenu w czerwonym kolorze. Idealnie sprawdzą się w przydomowych warsztatach oraz gospodarstwach domowych. Są bardzo pomocne w segregacji niewielkich narzędzi i przedmiotów.

1418021


Nowy produkt

17,70 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 13,00 zł

Oczekuje na dostawę

Zestaw 3 pojemników obrotowych PIVOT RODŁO - kolor czerwony

ISTOTNE INFORMACJE

RODŁO to polski producent stosujący sztuczne tworzywo wykonane z polipropylenu podczas procesu produkcyjnego. Dlatego produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, podwyższoną elastycznością oraz wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Prezentowany pojemnik obrotowy PIVOT zwiera w zestawie 3 skrzynki w czerwonym kolorze, które są zawieszone na wspólnej osi. Można je szybko przymocować do ściany za pomocą kołków rozporowych (dostępne w zestawie).

W takich pojemnikach można umieścić wiele drobnych przedmiotów, dzięki temu zaoszczędzimy miejsce na regałach. Ponadto pojemniki obrotowe PIVOT znacznie ułatwią użytkownikowi porządkowanie wyposażenia warsztatu.

Doskonałym rozwiązaniem będzie, gdy połączymy pojemniki magazynowe STABIBOX z prezentowanym zestawem 3 czerwonych pojemników obrotowych. Wybierając bowiem taki zestaw w celu ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni, będziemy mogli wykorzystać nie tylko regały, ale także ściany.

POJEMNIKI OBROTOWE PIVOT ZNAJDĄ ZASTOSOWANIE W:

  • sklepach i hurtowniach
  • biurach
  • magazynach i zapleczach towarowych
  • przydomowych garażach
  • szkołach
  • warsztatach
  • gospodarstwach domowych

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

WYMIARY JEDNEGO POJEMNIKA

Długość

Szerokość

Wysokość

22cm

9cm

5cm

WYSOKOŚĆ ZESTAWU

41cm

KOLOR: CZERWONY

ProducentRODŁO

Produkty powiązane