Oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 Złoty

02900015

D

Nowy produkt

Przeznaczenie: Kompaktowy oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 w złotym kolorze i nowoczesnym wyglądzie, charakteryzujący się wysoką wydajnością na poziomie 230 m3/h. Dzięki zastosowaniu czterech filtrów, lampy UV i jonizatora, skutecznie zabija bakterie oraz poprawia jakość powietrza.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

299,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Santader Raty

Więcej informacji

Oczyszczacz powietrza HEPA 13 z jonizacją i lampą UV - kolor złoty

ISTOTNE INFORMACJE

WEBER AIR W-A 101, to oczyszczacz powietrza z jonizatorem, lampą UV, czujnikiem pyłów na podczerwień i filtrem HEPA 13. Jest nowoczesnym urządzeniem w eleganckim, złotym kolorze i kompaktowych wymiarach, skutecznie zabija bakterie i usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powietrza. Posiada wysoką wydajność: 230 m3/h.

Oczyszczacz WEBER AIR W-A 101 posiada filtr wstępny zatrzymujący większe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy, sierść oraz filtr HEPA 13 wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. Powietrze jest filtrowane również przez filtr węglowy z sypkim złożem, który wiąże związki chemiczne, metale ciężkie i gazy zawieszone w powietrzu. Filtr ten wraz z wraz z fotokatalizatorem likwiduje nieprzyjemne zapachy. Oczyszczacz powietrza oferuje również eliminację bakterii za pomocą lampy UV oraz ujemną jonizację powietrza, która przynosi wiele korzyści zdrowotnych oraz poprawiających samopoczucie. Urządzenie posiada specjalny wskaźnik jakości powietrza w pomieszczeniu.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo również wymienne filtry do oczyszczaczy powietrza WEBER AIR W-A 101, które należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta.

FUNKCJE URZĄDZENIA

jonizator

Ujemna jonizacja powietrza

lampa UV

Dezynfekcja lampą UV

wentylator

4 poziomy prędkości obrotowej wentylatora

Tryb auto

Tryb automatyczny dobierający prędkość wentylatora, w zależności poziomu zanieczyszczenia powietrza

tryb nocny

Tryb nocny sleep zapewniający niski poziom dźwięku urządzenia oraz wyłączenie podświetlenia, aby zapewnić spokojny sen

czasomierz

Czasomierz pozwalający na ustawienie czasu pracy urządzenia przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8)

BUDOWA

Budowa - schemat oczyszczacza powietrza WEBER AIR W-A 101

Filtr wstępny - Zatrzymuje większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność dalszych filtrów. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać, nie wymaga wymiany. Filtr najlepiej czyścić co dwa tygodnie.

Filtr HEPA 13 - Wysoko skuteczny filtr wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. W tym bakterie, roztocza, grzyby, wirusy. Przydatność do użytku filtra HEPA wynosi od 1 do 2 lat.

Filtr węglowy - Posiada sypkie złoże, które jest jednym z najwydajniejszych rozwiązań w filtrach węglowych dostępnych na rynku. Struktura węgla wiąże związki chemiczne, metale ciężkie oraz gazy zawieszone w powietrzu likwidując nieprzyjemne zapachy. Przydatność do użytku filtra wynosi od 3 do 5 lat.

Fotokatalizator - Zapewnia efektywne, ekologiczne oczyszczanie powietrze z nieprzyjemnych zapachów, bakterii i grzybów. Wpływa pozytywnie na zdrowie.

Lampa UV - Likwiduje z powietrza z bakterie i wirusy, niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii.

Jonizator - Generuje jony ujemne poprawiające samopoczucie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie. Ponadto, jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomerat, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się.

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIERZA

Wskaźnik jakości powietrza

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne oczyszczacza WEBER AIR W-A 101

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 Złoty

Oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 Złoty

Przeznaczenie: Kompaktowy oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 w złotym kolorze i nowoczesnym wyglądzie, charakteryzujący się wysoką wydajnością na poziomie 230 m3/h. Dzięki zastosowaniu czterech filtrów, lampy UV i jonizatora, skutecznie zabija bakterie oraz poprawia jakość powietrza.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: