Oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 Biały

Indeks 02900014
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie:  Kompaktowy oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 w białym kolorze i nowoczesnym wyglądzie, charakteryzujący się wysoką wydajnością na poziomie 230 m3/h. Dzięki zastosowaniu czterech filtrów, lampy UV i jonizatora, skutecznie zabija bakterie oraz poprawia jakość powietrza.

240,00 zł
Stawka VAT: 23%
Niedostępny
access_time Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 22 kwiecień - 4 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Oczyszczacz powietrza HEPA 13 z jonizacją i lampą UV - kolor biały

ISTOTNE INFORMACJE

Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA 13 WEBER AIR W-A 101 z jonizacją powietrza, czujnikiem pyłów na podczerwień oraz lampą UV, to nowoczesne urządzenie w uniwersalnym, białym kolorze i kompaktowych wymiarach. Skutecznie zabija bakterie i usuwa wszelkiego rodzaju szkodliwe związki oraz zanieczyszczenia z powietrza. Posiada wysoką wydajność osiągającą do 230 m3/h.

Oczyszczacz powietrza WEBER AIR W-A 101 posiada filtr wstępny zatrzymujący większe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy, sierść oraz filtr HEPA 13 wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. Powietrze jest filtrowane również przez filtr węglowy z sypkim złożem, który wiąże związki chemiczne, metale ciężkie i gazy zawieszone w powietrzu. Ponadto, filtr ten wraz z wraz z fotokatalizatorem likwiduje nieprzyjemne zapachy. Oczyszczacz powietrza oferuje również eliminację bakterii za pomocą lampy UV oraz ujemną jonizację powietrza, która przynosi wiele korzyści zdrowotnych oraz poprawiających samopoczucie. Urządzenie posiada specjalny wskaźnik jakości powietrza w pomieszczeniu.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo również wymienne filtry do oczyszczaczy powietrza WEBER AIR W-A 101, które należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta.

FUNKCJE URZĄDZENIA

jonizacja powietrza

Ujemna jonizacja powietrza

lampa UV

Dezynfekcja lampą UV

wiatrak / wentylator

4 poziomy prędkości obrotowej wentylatora

tryb auto

Tryb automatyczny dobierający prędkość wentylatora w zależności poziomu zanieczyszczenia powietrza

tryb nocny

Tryb nocny sleep zapewniający niski poziom dźwięku urządzenia oraz wyłączenie podświetlenia, aby zapewnić spokojny sen

czasomierz

Czasomierz pozwalający na ustawienie czasu pracy urządzenia przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8)

BUDOWA

Schemat budowy oczyszczacza powietrza WEBER AIR W-A 101

Filtr wstępny - Zatrzymuje większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność dalszych filtrów. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać, nie wymaga wymiany. Filtr najlepiej czyścić co dwa tygodnie.

Filtr HEPA 13 - Wysoko skuteczny filtr wychwytujący cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm ze skutecznością na poziomie 95% oraz 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i większej. W tym bakterie, roztocza, grzyby, wirusy. Przydatność do użytku filtra HEPA wynosi od 1 do 2 lat.

Filtr węglowy - Posiada sypkie złoże, które jest jednym z najwydajniejszych rozwiązań w filtrach węglowych dostępnych na rynku. Struktura węgla wiąże związki chemiczne, metale ciężkie oraz gazy zawieszone w powietrzu likwidując nieprzyjemne zapachy. Przydatność do użytku filtra wynosi od 3 do 5 lat.

Fotokatalizator - Zapewnia efektywne, ekologiczne oczyszczanie powietrze z nieprzyjemnych zapachów, bakterii i grzybów. Wpływa pozytywnie na zdrowie.

Lampa UV - Likwiduje z powietrza z bakterie i wirusy, niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii.

Jonizator - Generuje jony ujemne poprawiające samopoczucie oraz pozytywnie wpływające na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się.

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIERZA

Wskaźnik jakości powietrza w oczyszczaczu

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne oczyszczacza powietrza WEBER AIR W-A 101

Klasa dystrybucji
D

Zobacz także