Nowe pompy Dambat / IBO

Polecamy nowe produkty dostępne w naszym sklepie internetowym z zakresu techniki pompowej o szerokim zakresie zastosowania od znanego i cenionego producenta Dambat / IBO. Są to m.in.:

     - pompy zatapialne (zanurzeniowe), które mogą być stosowane do wody czystej (np. do wypompowywania wody z basenów, studni, zbiorników na deszczówkę, czy też osuszania oczek wodnych) oraz pompy do wody brudnej — zanieczyszczonej. W ofercie naszego sklepu dostępne są również dedykowane pompy do szamba i ścieków oraz pompy szlamowe do wody z piaskiem;
     - pompy głębinowe do czerpania czystej wody z ujęć kręgowych, głębinowych czy też zbiorników wolno stojących;
     - pompy powierzchniowe i hydrofory;
     - pompy do c.o. obiegowo - cyrkulacyjne;
     - Ponadto polecamy także pomporozdrabniacze i pompy sanitarne, które pozwolą na adaptację pomieszczenia bez kanalizacji na pralnię, łazienkę, kuchnię, toaletę, itp. 
     - Dostępne są także pompy do oleju i substancji pochodnych ze zbiorników, beczek oraz cystern w korzystnych cenach.


Proponowane urządzenia z powodzeniem wykorzystamy w domu, w ogrodzie, na działce zarówno rekreacyjnej, jak i rolnej. Idealnie sprawdzą się także w zakładach produkcyjnych i usługowych oraz w wielu innych miejscach. Podczas procesu produkcyjnego pomp marki IBO / Dombat użyto materiałów, które wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość, co z kolei daje gwarancję niezawodnej, a co istotne wydajnej pracy na wiele lat.

Pompy marki Dambat / IBO w zależności od modelu różnią się od siebie przeznaczeniem oraz parametrami technicznymi, dlatego przy wyborze konkretnego modelu zwracajmy uwagę na dedykowane zastosowanie oraz jej parametry techniczne. Są bowiem urządzeniami przeznaczonymi do zastosowania domowego, jak i przemysłowego, a nawet do gospodarstw. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

ZOBACZ POMPY IBO / DAMBAT