Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Nowoczesna stylistyka stworzona z myślą o wzbogaceniu wyglądu każdego wnętrza, jak i możliwość jego szybkiego schłodzenia, to świetna okazja do poznania oferty z najnowszymi modelami klimatyzacji marki HYUNDAI z serii HOME, OFFICE oraz MULTI.

Proponowane urządzenia to klimatyzatory splitklimatyzatory multi split i jednostki wewnętrzne. W gamie dedykowanych klimatyzacji znajdziemy przeróżne modele w zależności od potrzeb. Proponujemy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, klimatyzatory kanałowe, agregatory oraz klimatyzacje przenośne.

Klimatyzacje Hyundai, a szczególnie jednostki wewnętrzne wyróżniają się klasycznym wyglądem, posiadają ponadczasową stylistykę i nieszablonowe kolory (biel, szary zacierany, czarny, srebrny). Zakup takiego urządzenia nie tylko wyznacza nowe trendy w branży klimatyzacji, będzie także doskonałym dodatkiem aranżującym wnętrze domu czy biura. Głównym jednak atutem urządzeń marki HYUNDAI są ich zaawansowane funkcje, które zapewnią wysoki komfort oraz standard użytkowania.

Wybrane zalety klimatyzatorów Hyundai:

♦ Klasa energetyczna A++

♦ Start z niskim poziomem prądu

♦ Cicha praca oraz tryb Quiet

♦ Jonizacja powietrza

♦ Sterowanie wifi, pilot (w zależności od proponowanego modelu)

♦ Ekologiczny czynnik chłodniczy R32

Wszystkie modele klimatyzacji Hyundai objęte zostały 5-letnią gwarancją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą w naszym sklepie internetowym:

ZOBACZ KLIMATYZACJE HYUNDAI