Nowe klimatyzatory HEIKO!

Nasza oferta z branży chłodniczej została poszerzona o nowy asortyment klimatyzatorów znanego producenta HEIKO, który dzięki nowym rozwiązaniom zastosowanym podczas procesu produkcyjnego stworzył niezwykle funkcjonalne i wysokiej jakości urządzenia.

W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split i Multisplit w serii Brisa i Aria. Ponadto, polecamy klimatyzatory kasetonowe oraz jednostki wewnętrzne klimatyzatora multi split.

Nowe klimatyzatory charakteryzuje:

♦   Cicha praca

♦   Wysoka energooszczędność

♦   Kontrola przepływu powietrza

♦   Przepływ powietrza Smart

♦   Pilot (w zestawie)

♦   Ekologiczny czynnik chłodniczy R32


Dodatkową zaletą klimatyzatorów Heiko jest wyposażenie ich w moduł do zdalnej kontroli i sterowania np. przy pomocy smartfona, dzięki łączności wifi.

Proponowane urządzenia są niezawodne w użytkowaniu o czym świadczy 5 – letnia gwarancja jakiej udziela producent. Polecamy także klimatyzatory Heiko w atrakcyjnej cenie oraz produkty w aktualnej wyprzedaży.

Jako profesjonalna hurtownia instalacyjna, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kierujemy do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne ceny i warunki zakupu, a także profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą w naszym sklepie internetowym:

ZOBACZ KLIMATYZACJE HEIKO