Komplet podtynkowy AGAWA NAC 09NP + zestaw z deszczownicą

Przeznaczenie: Komplet podtynkowy AGAWA NAC 09NP o klasycznym, chromowanym wykończeniu; dedykowany do każdego stylu wyposażenia i wykończenia łazienki. Komplet wyposażony w zestaw natryskowy z deszczownicą.

13020358


Nowy produkt

1 393,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Komplet podtynkowy z deszczownicą Deante AGAWA NAC 09NP, chrome połysk

ISTOTNE INFORMACJE

Dzięki nowym trendom łazienkowych metamorfoz, aranżacja łazienki to obecnie kwestia wystroju całych pomieszczeń, jak i walorów użytkowo - wizualnych produktów. Dlatego pojawiają się nowe i coraz odważniejsze warianty wykończeniowe w niestandardowych barwach. Pomimo coraz większej swobody w projektowaniu wnętrz nie zmienia się jedno – instalacja chromowanej armatury sanitarnej, która jest stałym dodatkiem wielu aranżacji. Ciekawy design - wygląd to nie jedyna zaleta chromu, atutem są także – względy praktyczne, jak uniwersalność, dzięki której chromowana armatura sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu. Baterie Deante linii AGAWA stoją przed wyzwaniem aranżacji przestrzeni w małych łazienkach. Przyznać przy tym należy, że podjęte wyzwania producenta tych modeli baterii należą do udanych, ponieważ takie aranżacje cieszą się powszechnie dużym uznaniem wśród użytkowników.

Linia armatury łazienkowej AGAWA powinna sprostać oczekiwaniom Klientów, którzy przy aranżacji nowych lub odnawianiu starszych łazienek poszukują czegoś, co łączy nowoczesność z tradycją, ale także ergonomię wraz ze stonowanym wzornictwem. Dlatego Agawa dedykowana jest przede wszystkim użytkownikom małych łazienek w blokach czy kamienicach, ale także stanie się wspaniałą ozdobą dużych, natryskowych wnętrz,  stanie się też doskonałym uzupełnieniem łazienki, inspirowanej naturą i materiałami organicznymi, w której dominuje kamień czy drewno.

Cały kompletny podtynkowy z deszczownicą z serii AGAWA NAC 09NP marki Deante wykonany został w klasycznym, błyszczącym chromowanym wykończeniu. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w zestawie natryskowym jest system anti-calc, to system silikonowych gumek, który stosuje się w słuchawkach natryskowych oraz w większości dysz znajdujących się w panelach natryskowych. System ten zapobiega osadzaniu się kamienia, dzięki czemu przedłuża trwałość oraz niezawodność funkcjonowania słuchawki natryskowej. Rozwiązanie takie powoduje, że ciśnienie wewnątrz zestawu zostaje równomiernie rozłożone, by każda dysza działała tak samo wydajnie. Otwory słuchawki natryskowej wyposażone są w silikonowe gumeczki, z których łatwo można wykruszyć osad, np. przy użyciu szczoteczki czy gąbki. W niektórych modelach baterii znajdują się też w otworach cienkie plastikowe bolce, które po przekręceniu główki słuchawki natryskowej, wsuwają się w otwory i wypychają z nich krople wody wraz z osadem.

Deante znalazł sposób na niepotrzebne instalacje w łazience, dzięki podtynkowemu systemowi jaki zastosowano w w/w komplecie podtynkowym z deszczownicą AGAWA NAC 09NP marki Deante, będziemy mogli cieszyć się pięknym prysznicem bez zbędnych rur. Zastosowanie takiego systemu pozwoli na montaż elementów według naszego indywidualnego gustu. Producent udziela 7 - letniej gwarancji (odlew korpusu i głowica baterii), 5 lat gwarancji (zestaw natryskowy).

Wybór Deante z pewnością zaowocuje długimi latami użytkowania produktów tej marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność oraz elegancki wygląd nieodłączny wpływ mają: profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Zachęcamy, więc do zapoznania się z instrukcjami czy kartami gwarancyjnymi (do pobrania w załączniku), które szczegółowo informują, jak sprawnie i prawidłowo zainstalować dany produkt oraz jak dbać o armaturę sanitarną Deante.RYSUNEK TECHNICZNY

Komplet podtynkowy z deszczownicą AGAWA NAC 09NP Deante - rysunek techniczny

ELEMENTY ZESTAWU KOMPLETU PODTYNKOWEGO

Bateria natryskowa podtynkowa z przełącznikiem natrysku

 • Grupa akustyczna I

 • Przełącznik natrysku Tak

 • Typ przełącznika natrysku Mechaniczny

 • Typ baterii podtynkowa

 • Typ mieszacza jednouchwytowa

Wylewka ścienna ruchoma

 • Zasięg wylewki 370 mm
 • Długość 400 mm
 • Materiał mosiądz
 • Gwint przyłącza 1/2 "


Przyłącze kątowe

 • Materiał mosiądz
 • Gwint przyłącza 1/2 "


Wąż natryskowy

 • dwie stożkowe końcówki z o-ringiem i funkcją anti-twist, wykonane z mosiądzu chromowanego
 • w komplecie kryza redukująca zużycie wody w prysznicu do 6l/min
 • wąż PCV o długości 1500 mm


Głowica natryskowa okrągła

 • Grubość 4 mm
 • Średnica 300 mm
 • Materiał stal
 • Gwint przyłącza 1/2 "
 • Punktów natryskowych 132


Słuchawka

 • Długość 262 mm
 • Szerokość 125 mmZALETY

Korek click-clack w zestawie

System anti-calc

Głowica

Głowica ceramiczna 35 mm

Auto serwisowe

Serwis dojazdowy

Strumień

Strumień mgiełka wodna

Gwarancja

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 5 lat gwarancji (zestaw natryskowy)

Polska marka

Polska marka

Puzzle

Więcej modeli w serii Agawa

Czasomierz

Szybka reakcja na włączanie/wyłączanie wody

Strumień mieszany

Strumień mieszany

Strumień deszczowy

Strumień deszczowy

Bateria mieszaczowa w komplecie

Bateria w komplecie

DANE TECHNICZNE:

Typ baterii

Podtynkowa

Typ mieszacza

Jednouchwytowa

Typ przełącznika natrysku

Mechaniczny

Klasa przepływu

S - 15-19,8 l/min

KOD EAN: 5908212055014

KOLOR: CHROM

kod producenta NAC 09NP
Producent Deante

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane