Kocioł Tekla DRACO BIO COMPACT F II 23 kW 5 KLASA

Przeznaczenie: Automatyczny, ekologiczny kocioł do spalania biomasy, o stalowej konstrukcji i niewielkiej, kompaktowej budowie, która idealnie sprawdzi się w małych kotłowniach. Posiada nadstawkę powiększającą zbiornik paliwa o 90 l, intuicyjny sterownik zapewniający wysoki komfort użytkowania. Posiada certyfikat 5 klasy oraz Ecodesign.

02020203


A

Nowy produkt

15 522,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 302,58 zł

Oczekuje na dostawę

Automatyczny kocioł na biomasę z zasobnikiem Tekla DRACO BIO COMPACT F II o mocy 23 kW

Kocioł spełniający normę 5 Klasy  Certyfikat EKODESIGN

ISTOTNE INFORMACJE

Automatyczny kocioł na biomasę typu pellet firmy TEKLA z linii DRACO BIO COMPACT F II o mocy 23 kW posiadający najwyższą, 5 klasę w zakresie sprawności i emisji zanieczyszczeń zgodnie z polską normą. Urządzenie posiada zasobnik paliwa umieszczony w górnej części kotła, co pozwala na montaż w pomieszczeniach nieprzystosowanych do kotłów ze zbiornikiem wolno-stojącym lub zainstalowanym z boku. W związku z tym idealnie nadaje się do małych kotłowni. Niewielka wysokość kotła sprawia, że załadunek paliwa jest komfortowy. Stopki, na których stoi kocioł, pozwalają na regulację wysokości kotła. Do każdego kotła Tekla DRACO BIO COMPACT F II  dołączona jest tzw. nadstawka, która umożliwia powiększenie zbiornika paliwa o 90 l.

Tekla DRACO BIO COMPACT F II 23 kW to automatyczny kocioł spalający pellet klasy A, A1 i B o średnicy 6-8 mm. Zastosowano w nim palnik Fireblast II z ruchomym rusztem i zaawansowany sterownik ESTYMA IGNEO TOUCH z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem, który zapewnia wysoki komfort użytkowania kotła. W komorze spalania została umieszczona ceramika, która poprawia proces spalania biomasy. Istnieje możliwość podłączenia do urządzenia termostatu pokojowego.

PODSTAWOWE ZALETY

Kocioł wykonany ze stali kotłowej 6 mm

Kocioł nowoczesnej konstrukcji wykonany z wysokiej klasy stali kotłowej

Wysoka gwarancja na kocioł

5 lat gwarancji na szczelność wymiennika kotła

Kompaktowe gabaryty

Kompaktowe gabaryty

Kocioł automatyczny

Całkowicie automatyczna praca kotła ( automatyczne rozpalanie oraz wygaszanie palnika )

Ustawne drzwi

Możliwość zmiany strony otwierania drzwi

Palnik

Palnik na pellet FIREBLAST II z ruchomym rusztem

Intuicyjny sterownik

Sterownik Estyma IGNEO obsługujący pompy C.O., C.W.U., czujnik temperatury, zapalarkę, mieszacz. Możliwość obsługi modułu internetowego VIDE NET

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne kotła DRACO BIO COMPACT F II

WYMIARY

Wymiary kotła DRACO BIO COMPACT F IIWymiary kotła DRACO BIO COMPACT F II - schemat

Klasa dystrybucjiA

Produkty powiązane