Kocioł PEREKO KSP SPARK 18 kW 5 Klasa

02020239

Nowy produkt

Przeznaczenie:  PEREKO KSP SPARK o mocy 18 kW, to kocioł na pellet z podajnikiem. Wyróżnia się funkcjonalnością, kompaktową budową, niską wagą i możliwością bezpośredniego podłączenia paneli solarnych. Zautomatyzowany system pozwala na komfortowe i łatwe użytkowanie pieca. Certyfikat 5 klasy i Ecodesign świadczy o nowoczesności i wysokiej jakości. Powierzchnia, jaką może ogrzać to 320 m2.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

18 200,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 244,20 zł

Więcej informacji

Kocioł na pellet drzewny z podajnikiem ślimakowym PEREKO KSP SPARK 18 kW

5 klasaPolski Produkt

ISTOTNE INFORMACJE

PEREKO KSP SPARK 18 kW, to kocioł na pellet 5 klasy z podajnikiem ślimakowym, posiadający funkcjonalną i kompaktową budowę, niską wagę i dodatkowo umożliwia bezpośrednie podłączenie do paneli solarnych, co czyni go jeszcze bardziej ekologicznym piecem. Zastosowany okrągły palnik z trybem CCS (Circular Combustion System) w połączeniu z systemem zrzutkowym podawania paliwa usprawnia jego pracę. Ponadto, zastosowana do budowy stal kotłowa o grubości 5 mm oraz nowoczesne rozwiązania, zapewniają sprawność kotła na poziomie 93,5%. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje automatyczna zapalarka, system czyszczenia, czujnik podciśnienia, czujnik temperatury kotła (zabezpieczający przed przegrzaniem urządzenia). Zainstalowany sterownik elektroniczny kontroluje temperaturę wody, pracę podajnika paliwa i wentylatora spalin. Piec został wyposażony w chronotermostat pozwalający na bezobsługową pracę kotła nawet przez 7 dni.

Certyfikaty 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 i Ecodesign świadczą o nieprzeciętnej jakości oraz sprawności kotła PEREKO KSP SPARK, a także umożliwiają dofinansowanie na zakup produktu. Powierzchnia, jaka może ogrzać kocioł o mocy 18 kW wynosi 320 m2.

PODSTAWOWE ZALETY

Wysoka moc grzewcza

Kotły PEREKO posiadają wysoką moc grzewczą przy stosunkowo niewielkich gabarytach. Oznacza to możliwość instalacji również w mniejszych kotłowniach

Certyfikaty

Certyfikat z akredytowanego laboratorium o spełnianiu 5. klasy emisji umożliwia uzyskanie dofinansowania na zakup urządzenia.

Automatyczne czyszczenie

Automatyzacja procesu czyszczenia wymiennika została tak zoptymalizowana, aby maksymalnie podnieść komfort użytkowania.

Do spalania pelletu

Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie stosowane w kotłach na paliwa stałe. Przeznaczony do spalania peletu

Moduł internet

Dodatkowy moduł pozwala na sterowanie pracą kotła przez internet

CECHY

Paliwo podstawowe: Pellet drzewny

Stronność podajnika: Lewy

Materiał wymiennika ciepła: Stal kotłowa o gr. 5 mm [P265GH]

Internet: Możliwość obsługi dodatkowego modułu internetowego

WYPOSAŻENIE

  • Pilot do zdalnego sterowania
  • Wentylator spalin
  • Czujnik kontroli pracy i awaryjnego wyłączenia kotła
  • Pompa cyrkulacyjna
  • Naczynie wyrównawcze ciśnienie

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne PEREKO KSP SPARK

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane