Kocioł pelletowy Zębiec AGAT 10 kW 5 KLASA

02020160

D

Nowy produkt

Przeznaczenie:  Zębiec AGAT to ekologiczny kocioł  wyposażony w podajnik na pellet oraz innowacyjny sterownik. Piec o mocy 10 kW jest w stanie ogrzać pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2. Kocioł spełnia normę 5 klasy oraz posiada certyfikat Ecodesign świadczące o jego wysokiej jakości.

Więcej szczegółów

1000 szt.

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

10 681,20 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 200,00 zł

Więcej informacji

Kocioł z podajnikiem na pellet ZĘBIEC AGAT 10 kW

Certyfikat 5 klasy     Certyfika EcoDesign     Klasa efektywności energetycznej A++

ISTOTNE INFORMACJE

Ekologiczny i energooszczędny kocioł z podajnikiem na pellet 5 Klasy Zębiec AGAT o mocy 10 kW charakteryzujący się niskim poborem energii (posiada klasę A++ efektywności energetycznej) oraz wysoką efektywnością cieplną sięgającą 96,2%Odpowiada za to bardzo dobra izolacja pieca oraz trójciągowa budowa wymiennika. Kocioł posiada wiele zalet, m.in. system automatycznego rozpalania, wygaszania i czyszczenia palnika oraz wysokiej jakości zabezpieczenia. Jest łatwy w obsłudze, posiada nowoczesny i intuicyjny sterownik oraz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Kocioł pelletowy AGAT to pionierski model kotłów c.o. marki ZĘBIEC spełniający rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012. Odpowiada za to m.in. innowacyjna budowa palnika, która pozwala uzyskać bardzo dobre parametry dotyczące emisji pyłów do atmosfery. 

Piec o mocy 10 kW jest zalecany do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz mniejszych budynków użyteczności publicznej o powierzchni do 150 m2.

PODSTAWOWE CECHY

Stal kotłowa

Kocioł nowoczesnej konstrukcji wykonany z wysokiej klasy stali kotłowej

Sprawność cieplna

Sprawność cieplna kotła nawet do 96%

10 lat gwarancji na kocioł

Do 10 lat gwarancji na szczelność wymiennika

Automatyzacja

Automatyczne rozpalanie, czyszczenie oraz wygaszanie palnika

Sterownik

Sterownik ST-9723: sterowanie zapalarką, podajnikiem, rusztem czyszczącym palnik, wentylatorem nadmuchowym, pompą centralnego ogrzewania, pompą ciepłej wody użytkowej, zaworem mieszającym, czy też pompami dodatkowymi

Klasa A++

Niski pobór energii elektrycznej

Grzałka ceramiczna

Grzałka ceramiczna gwarantująca łatwe i szybkie rozpalanie

Innowacyjna obsługa

Intuicyjna obsługa kotła

Ceramiczna komora

Komora kotła wyłożona ceramiką

Ico

Wysokiej jakości podwójny ślimak, czujniki temperatury, gwarantują bezpieczną pracę kotła

OGÓLNE INFORMACJE

Wysoka sprawność cieplna

Nowoczesna budowa palnika pozwala na uzyskanie najlepszych parametrów dotyczących emisji pyłów i sadz. Dzięki trójciągowej budowie wymiennika oraz wysokiej jakości izolacji sprawność cieplna sięga nawet 96,2%.

Sterownik ST-9723

Kierowanie pracą kotła odbywa się poprzez specjalny sterownik ST-9723 przeznaczony do pieców wyposażonych w podajnik oraz wentylator. Za pomocą panelu pokojowego urządzenie steruje 4 pompami, zaworem mieszającym (trój- lub czterodrogowy) oraz kilkoma niezależnymi obwodami grzewczymi.

Innowacyjny algorytm modulacji mocy

Algorytm regulacji zastosowany w sterowniku automatycznie kieruje mocą nadmuchu, pracą palnika oraz ilością podawanego paliwa. Automatyczna modulacja mocy palnika zmniejsza zużycie energii elektrycznej oraz ilość spalanego paliwa nawet o 20%.

PARAMETRY TECHNICZNE

Parametry techniczne kotła pelletowego ZĘBIEC AGAT

Parametry techniczne kotła pelletowego ZĘBIEC AGAT - cz. II

WYMIARY

Wymiary kotła pelletowego ZĘBIEC AGAT - tabela

Wymairy kotła pelletowego ZĘBIEC AGAT - schemat, rysunek

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Kocioł pelletowy Zębiec AGAT 10 kW 5 KLASA

Kocioł pelletowy Zębiec AGAT 10 kW 5 KLASA

Przeznaczenie:  Zębiec AGAT to ekologiczny kocioł  wyposażony w podajnik na pellet oraz innowacyjny sterownik. Piec o mocy 10 kW jest w stanie ogrzać pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2. Kocioł spełnia normę 5 klasy oraz posiada certyfikat Ecodesign świadczące o jego wysokiej jakości.

Produkty powiązane