Klimatyzator ścienny WEBER CLIMA Q 3,4 kW

Przeznaczenie: Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 3,4 kW. Produkt o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Idealne rozwiązanie chłodzenia, ogrzania oraz suszenia pomieszczeń. Klimatyzator z łatwym sterowaniem przy pomocy Wi-Fi oraz pilota.

05010093


Nowy produkt

1 507,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 148,83 zł

Oczekuje na dostawę

Klimatyzacja WEBER CLIMA Q typu split o mocy 3,4 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator ścienny typu SPLIT marki WEBER CLIMA Q o mocy 3,4 kW  z pilotem i sterowaniem wifi w zestawie, to urządzenie o nowoczesnej budowie i kompaktowej obudowie. Jest wyposażony w jonizator powietrza, filtr węglowy, jak i filtr z witaminą C, które zadbają o jakość powietrza w Twoim domu.

Proponowany klimatyzator złożony jest z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z wyposażonej w sprężarkę inwerterową jednostki zewnętrznej tzw. skraplacza, którą instaluje się na zewnątrz budynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji (które są szczegółowo opisane w zakładce dane techniczne) w połączeniu z atrakcyjną ceną, sprawia, że urządzenie cieszy się dużą popularnością. Biała obudowa jednostki tworzy w pełni atrakcyjny panel o klasycznym wyglądzie. Dlatego model ten idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu użytkowania.

Klimatyzator WEBER CLIMA Q posiada możliwość sterowania przy pomocy pilota i łączności wifi (zdalne sterowanie na odległość), co czyni go bardzo wygodnym w obsłudze urządzeniem. 

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory WEBER CLIMA Q są przyjazne dla środowiska, zostały wyposażone w czynnik chłodniczy R32. Dodatkowo, eksploatacja urządzenia chłodzącego nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Został wykonany z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka. Odznacza się wysoką klasą energetyczną (aż A++).

Producent zapewnia 2-letnią gwarancję i atrakcyjne warunki serwisowe.


Klimatyzacja WEBER CLIMA Q o mocy chłodzenia 3,4 kW w wersji split, zalecana jest do pomieszczeń o powierzchni do ok. 35 m2. To doskonały wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

WŁAŚCIWOŚCI

 • Atrakcyjne warunki serwisowe
 • WI-FI
 • Jonizator powietrza
 • Filtr węglowy
 • Filtr z witaminą C
 • Automatyczne łopatki poziome
 • Automatyczne łopatki pionowe
 • Sprężarka inwerterowa
 • Wysoka efektywność chłodzenia
 • Wysoka efektywność grzania
 • Ekologiczny czynnik R32
 • Cicha praca
 • Intuicyjna obsługa

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

 • Jednostka zewnętrzna
 • Jednostka wewnętrzna
 • Mocowanie ścienne jednostki wewnętrznej
 • Pilot
 • Kabel zasilający z wtyczką podłączony do jednostki wewnętrznej
 • Kabel do łączenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej [4 m]
 • Rura do skroplin
 • Wkładki antywibracyjne
 • Komplet nakrętek
 • Zestaw naprawczy do ściany

ZALETY

Ikona: Klasa A++

Klasa energetyczna A++

Ikona: Wyłączony głośnik

Cicha praca

Ikona: Jonizator powietrza

Jonizacja powietrza

Ikona: Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi + pilot (w standardzie)

Ikona: DC

Sprężarka inwerterowa

Ikona: Filtr

Filtr węglowy

Ikona: C

Filtr z witaminą C

Ikona: 2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

ZAKUP PRZEZ FIRMĘ

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Gwarancja 2 lata
ModelWEBER CLIMA Q 3,4
Wyświetlacz jednostki wewnętrznejTak (LED)
W zestawiePilot + WiFi
Moc znamionowa (chłodzenie)3500 W
Moc znamionowa (grzanie)3520 W
Klasa energetyczna (chłodzenie)A++
Klasa energetyczna (grzanie)A+
Natężenie prądu4,7 A
Natężenie prądu znamionowe7,0 A
Napięcie znamionowe220 V - 240 V
Maksymalny przepływ powietrza550 m³ / h
Moc wejściowa1010 W
Znamionowa moc wejściowa1400 W
Waga jednostki wewnętrznej10 kg
Waga jednostki zewnętrznej23 kg
Wymiary (szerokośc x wysokośc x głębokość) - j. wewnętrzna800 x 250 x 205 mm
Czynnik chłodniczyR32

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: