Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 169 White Pro 2,6 kW

05010046

J

Nowy produkt

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 2,6 kW jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia chłodzenia, ogrzewania lub osuszania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m2.

Więcej szczegółów

1000 szt.

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

1 960,00 zł (brutto)

Santader Raty
Darmowa dostawa

Opis

Klasa dystrybucji J

Więcej informacji

Klimatyzator ścienny CHIGO Panel 169 Pro o mocy 2,6 kW - kolor biały

Zalety klimatyzatora CHIGO Panel 169 White Pro

Uwaga: Zasady sprzedaży, pośrednictwa w sprzedaży jak i montażu klimatyzatorów, regulują restrykcyjne przepisy Komisji UE oraz przepisy krajowe (w tym między innymi: Rozporządzenie Komisji UE nr 517/2014, Dz.U. Poz. 881, Dz.U. Poz.1567). W związku z powyższym przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, w celu dokładnego przedstawienia Państwu obowiązków sprzedającego i kupującego oraz przekazania informacji, jakie kupujący powinien przedstawić sprzedającemu przed zakupem.

GŁÓWNE CECHY

Klimatyzator naścienny CHIGO Panel 169 White Pro 2,6 kW typu Split to podstawowy i najbardziej uniwersalny model klimatyzatora o wielu zaletach i praktycznych rozwiązaniach. Urządzenie to pozwala na optymalną regulację temperatury, wilgotności i jakości powietrza w pomieszczeniu; jest multifunkcyjny - zapewnia nie tylko chłodzenie, ale również ogrzewanie i niezależne osuszanie.

Model Panel 169 White Pro o mocy 2,6 kW to idealny klimatyzator ścienny do domu, biura i innych obiektów, zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2. Oferujemy również ten model o innych parametrach chłodzenia i grzania, dzięki czemu mogą Państwo dobrać urządzenie idealnie dopasowane do zapotrzebowania i wielkości pomieszczenia.

PODSTAWOWE FUNKCJE I ZALETY

Klimatyzator ścienny CHIGO Panel 169 Pro został wyposażony w specjalne filtry: z witaminą C, katalityczny i przeciw-pyłowy, które dbają o jakość powietrza oraz funkcję auto-czyszczenia i ochronę przed wylotem zimnego powietrza w sytuacji włączonej funkcji grzania, które dodatkowo wpływają na zdrowe użytkowanie klimatyzacji.

Ogromną zaletą modelu CHIGO 169 White Pro jest niski poziom hałasu, klimatyzator pracuje cicho, już od 25 dB(a), co w szczególności jest istotne, gdy mamy chcemy zamontować klimatyzator w sypialni oraz duża energooszczędność (chłodzenie A++/grzanie A+). Ponadto, posiada funkcję Turbo, która odpowiada za błyskawiczne dostosowanie temperatury do wymaganego stanu, tryb snu dedykowany do pracy klimatyzatora w nocy, funkcję timera, inteligentne odszranianie, auto-restart i nawiew 3D, który pozwala na równomierne rozprowadzanie powietrza po całym pomieszczeniu. Za wygodę użytkowania odpowiada także funkcjonalny pilot. Dla tych co stawiają na wygodę oraz nowoczesne technologie, jest możliwość wybrania opcji dodatkowej Wi-Fi, która pozwala na pełne zarządzanie pracą klimatyzacji z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji internetowej.

Panel posiada klasyczny Design w postaci eleganckiej białej obudowy, która doskonale wpasowuje się do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.

Dzięki połączeniu najnowszych technologii z szerokim zakresem pracy oraz atrakcyjnej ceny, Panel 169 White Pro 2,6 kW znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach i innego rodzaju pomieszczeniach. Ponadto wysokiej jakości materiały z których zostało wykonane urządzenie, gwarantuje długotrwałe i niezawodne użytkowanie.

ELEMENTY SKŁADOWE

  • Jednostka zewnętrzna

  • Jednostka wewnętrzna

  • Pilot

OPCJE DODATKOWE

  • Moduł Wi-Fi

PARAMETRY TECHNICZNE

Chigo Panel 169 White Pro o mocy 2,6 kW - parametry techniczne

FUNKCJE URZĄDZENIA

Zalety i funckje klimatyzatorów CHIGO Panel

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 169 White Pro 2,6 kW

Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 169 White Pro 2,6 kW

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 2,6 kW jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia chłodzenia, ogrzewania lub osuszania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m2.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: