Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW

05010051

J

Nowy produkt

Przeznaczenie: Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 3,6 kW w srebrnym kolorze. Jest energooszczędny, wydajny i cichy – posiada funkcję Quiet, która redukuje poziom szumu do 25 dB(a). Zapewnia chłodzenie, grzanie i osuszanie powietrza. Klimatyzator zalecany do domu, biura lub mniejszych lokali użytkowych o powierzchni do 40 m2.

Więcej szczegółów

1000 szt.

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

2 253,36 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 87,00 zł
Santader Raty

Opis

Klasa dystrybucji J

Więcej informacji

Klimatyzator naścienny CHIGO Panel 138A o mocy 3,6 kW – kolor srebrny, stalowy

Zalety klimatyzatora CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW

Uwaga: Zasady sprzedaży, pośrednictwa w sprzedaży jak i montażu klimatyzatorów, regulują restrykcyjne przepisy Komisji UE oraz przepisy krajowe (w tym między innymi: Rozporządzenie Komisji UE nr 517/2014, Dz.U. Poz. 881, Dz.U. Poz.1567). W związku z powyższym przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, w celu dokładnego przedstawienia Państwu obowiązków sprzedającego i kupującego oraz przekazania informacji, jakie kupujący powinien przedstawić sprzedającemu przed zakupem.

GŁÓWNE CECHY

Klimatyzator Split CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW to elegancki klimatyzator ścienny o nowoczesnym wzornictwie, w srebrnym kolorze. Dzięki odcieniom stali i wykończeniu w postaci szczotkowanego aluminium, idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych we wszystkich. Jego ogromnym atutem jest cicha praca, wysoka wydajność oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość urządzenia i jego łatwe czyszczenie.

Model Panel 138A Silver Steel o mocy 3,6 kW to multifunkcyjny klimatyzator do domu, mieszkania, biura i innego dowolnego pomieszczenia, zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. W ofercie naszej hurtowni, znajdą Państwo Panel 138A Silver Steel o różnej mocy grzania i chłodzenia, co pozwoli na idealne dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i użytkowanie klimatyzatora zarówno w domowym zaciszu, jak i w specjalistycznych obiektach, takich jak apteki, sklepy, magazyny z żywnością czy budynki służby zdrowia.

ZALETY PRODUKTU

Klimatyzator ścienny CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW posiada wiele praktycznych funkcji, które znacznie poprawiają komfort użytkowania, jak chociażby funkcja Quiet, która odpowiada za redukcje poziomu szumu pracującego urządzenia do 25 dB(a), dzięki czemu klimatyzator świetnie nadaje się do sypialni - zapewni komfortowe warunki podczas snu, szczególnie w upalne noce, nie zakłócając przy tym snu. Dodatkowo, został wyposażony w funkcję grzania i osuszania powietrza oraz w inne przydatne opcje standardowe, takie jak:

  • auto-czyszczenie

  • auto-restart

  • regulację timera

  • funkcję turbo

  • inteligentne odszranianie

  • sterowany zdalnie nawiew 3D

  • zabezpieczenie przed nawiewaniem zimnego powietrza w trybie grzania.

Ponadto, model ten posiada także funkcję Follow Me - w pilocie został zamontowany czujnik, który umożliwia mierzenie temperatury w pomieszczeniu, co pozwala na automatyczne dostosowanie klimatyzatora do zmieniających się warunków otoczenia.

Dostępne są również opcje dodatkowe, takie jak sterowanie klimatyzatorem poprzez WiFi z poziomu aplikacji mobilnej, zainstalowanej na naszym smartfonie - idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania.

CHIGO panel 138A Silver Steel o mocy 3,6 kW to energooszczędne urządzenie, które nie tylko pozwalana na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu, ale także regulację wilgotności i jakości powietrza. W panelu 138A na jakość powietrza wpływają także zainstalowane filtry z witaminą C, katalityczne i przeciwpyłowe oraz jonizator cząsteczek, który zadba o usuwanie kurzu, pyłu i przykrych zapachów. Z kolei na jego w pełni ekonomiczne użytkowanie pozwala silnik DC oraz tryb snu i stan czuwania (pobór energii równy 0,5 W). Posiada również atest PZH i ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

ELEMENTY SKŁADOWE

  • Jednostka zewnętrzna

  • Jednostka wewnętrzna

  • Pilot

PARAMETRY TECHNICZNE

Klimatyzator naścienny CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW – parametry techniczne

FUNKCJE URZĄDZENIA

Zalety i funckje klimatyzatorów CHIGO Panel

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW

Klimatyzator ścienny split CHIGO Panel 138A Silver Steel 3,6 kW

Przeznaczenie: Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 3,6 kW w srebrnym kolorze. Jest energooszczędny, wydajny i cichy – posiada funkcję Quiet, która redukuje poziom szumu do 25 dB(a). Zapewnia chłodzenie, grzanie i osuszanie powietrza. Klimatyzator zalecany do domu, biura lub mniejszych lokali użytkowych o powierzchni do 40 m2.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: