Klimatyzator przenośny HEIKO 3,4 kW AM12HEIA4

Przeznaczenie:  Mobilna klimatyzacja HEIKO AM12HEIA4 o mocy 3,4 kW to urządzenie przeznaczone do chłodzenia, grzania pomieszczeń o powierzchni do 35 m². Dzięki wysokiej mocy urządzenie potrafi znacznie obniżyć temperaturę już w kilkanaście minut. Klimatyzacja przenośna została wykonana tylko z markowych podzespołów, zapewniając tym samym długą, bezawaryjną pracę.

98363


O

Nowy produkt

2 352,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 122,09 zł

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Klimatyzacja przenośna HEIKO AM12HEIA4 o mocy chłodzenia 3,4 kW

GŁÓWNE CECHY


Klimatyzator przenośny HEIKO serii AM12HEIA4 o mocy 3,4 kW, to urządzenie o kompaktowej konstrukcji oraz eleganckiej stylistyce. Wyróżniającą cechą dla klimatyzatora na tle konkurencji jest wysoka wydajność, pozwalająca na skuteczne schłodzenie pomieszczeń o powierzchniach do 35 m². Wyposażony w 4 tryby pracy oraz liczne ustawienia, które zapewniają wysoką funkcjonalność. Za wysoką sprawność urządzenia odpowiadają podzespoły najwyższej jakości, jak np. sprężarka rotacyjna renomowanej marki GMCC czy wentylator Welling. Klimatyzacja pozwala na regulowanie prędkości wentylatora w 4 prędkościach: AUTO, duża, średnia i mała.

Tryb automatyczny dostosowuje prędkości obrotowe, wydajność do zadanej temperatury. Funkcja swing zapewnia efektywne, równomierne rozprowadzenie powietrza, by w jak najkrótszym czasie uzyskać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto funkcja timer pozwala na zaprogramowanie czasu rozpoczęcia pracy urządzenia oraz jego zakończenia. Klimatyzator przenośny HEIKO 3,4 kW informuje również za pomocą podświetlanej ikony o konieczności wyczyszczenia filtra, które należy wykonać po około 250 godzinach pracy. W wypadku braku zasilania spowodowanej awarią zasilania sieci, klimatyzator włączy się ponownie z ostatnim trybem pracy oraz ustawieniami. Do urządzenia chłodzącego dołączony jest pilot bezprzewodowy pozwalający na wygodne użytkowanie.


PODSTAWOWE FUNKCJE

Ikona - ręka

Przypomnienie o konieczności wyczyszczenia filtra

Funkcja swing

Funkcja Swing pozwalająca na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu

Funkcja timer

Timer umożliwiający zaprogramowanie czasu pracy

Tryby pracy

4 tryby pracy (chłodzenie, grzanie, osuszanie, nawiew)

Tryb uśpienia

Tryb uśpienia


PANEL PRZEDNI

Panel przedni klimatyzacji przenośnej HEIKO 3,4 kW

BUDOWA

Budowa klimatyzatora przenośnego HEIKO 3,4 kW - fot.1


PARAMETRY TECHNICZNE

Parametry techniczne klimatyzacji przenośnej HEIKO 3,4 kW
Klasa dystrybucji O

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: