Klimatyzator Multi Split jednostka zewnętrzna 12,3 kW Kaisai

Indeks 05010031
Stan: Nowy
Marka KAISAI

Przeznaczenie: Systemy klimatyzatorów KAISAI Multi-split charakteryzują się energooszczędnością i cichą pracą. Nowoczesna, kompaktowa konstrukcja pozwala na ograniczenie przestrzeni zajmowanej przez urządzenia klimatyzacyjne na balkonach, dachach oraz elewacjach budynków.

6 575,00 zł
Stawka VAT: 23%
Oczekiwanie na dostawę
local_shipping Najtańsza dostawa: 226,32 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Jednostka zewnętrzna multi split Kaisai o mocy 12,3 kW

Jednostka zewnętrzna klimatyzatora multi split Kaisai o mocy 12,3 kW to wysokiej jakości urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością i cichą pracą. Dedykowana jest zarówno do użytku domowego, jak i do budynków użyteczności publicznej. Posiada nowoczesną, minimalistyczną budowę.

CHARAKTERYSTYKA

  • Możliwość wyboru z gamy 4 jednostek zewnętrznych
  • Samo diagnostyka pozwalająca na szybkie wykrycie powstałej usterki
  • Duża dopuszczalna długość instalacji chłodniczej
  • Niski poziom hałasu i wibracji

ZASTOSOWANIE

Przeznaczenie: domy i mieszkania Pokoje i domy mieszkalne
Przeznaczenie: Hotele i obiekty gastronomiczne Hotele, obiekty gastronomiczne
Przeznaczenie: Pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne Pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne
Przeznaczenie: większe obiekty komercyjne Większe obiekty komercyjne
Przeznaczenie: obiekty z dużą ilością pomieszczeń Obiekty z dużą ilością pomieszczeń

Jednostka zewnętrzna multisplit Kaisai

Możliwości podłączenia jednostki zewnętrznej multi split Kaisai

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne klimatyzatora multi split kaisai jednostka zewnętrzna


SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
A

Zobacz także