Klimatyzator kanałowy 7,0 kW Kaisai

Indeks 05010019
Stan: Nowy
Marka KAISAI

Przeznaczenie:   Klimatyzator kanałowy split inwerter o mocy chłodzenia 7,0 kW jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia chłodzenia, ogrzewania lub osuszania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 70 m2.

5 900,00 zł
Stawka VAT: 23%
Oczekiwanie na dostawę
local_shipping Najtańsza dostawa: 260,27 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Klimatyzator kanałowy KAISAI KTI-24HWB32 / KOCA30U-24HFN32 7 kW

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator kanałowy Kaisai o mocy 7 kW typu split inwerter, to idealna klimatyzacja do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2. Posiada 5 trybów pracy: auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację pomieszczeń. Przelotowy pilot wchodzący w skład zestawu umożliwia łatwe i wygodne sterowanie urządzeniem.

Klimatyzator kanałowy Kaisai ze względu na wysokie parametry wydajnościowe i niski poziom głośności, stosowany jest w obiektach o dużych powierzchniach, takich jak: hotele, restauracje, sale kinowe, sale konferencyjne. Atutem systemów klimatyzacji opartych o urządzenia kanałowe tego typu jest możliwość dowolnego rozprowadzenia powietrza kanałami oraz nawiewnikami w całej przestrzeni sufitu podwieszanego.

ZASTOSOWANIE

  • Hotele, obiekty gastronomiczne
  • Obiekty użyteczności publicznej i administracji
  • Sale kinowe i konferencyjne
  • Pomieszczenia magazynowe i techniczne

PODSTAWOWE ZALETY

Programator czasowy

Programator czasowy

Pompka

Wbudowana pompka skroplin

Czujnik temperatury

Czujnik temperatury w pilocie

Instalacja dwustronna

Instalacja dwustronna

Sygnalizacja

Sygnalizacja wycieku czynnika

Automatyczny restart

Automatyczny restart

Awaryjne użycie

Awaryjne użycie

Kompesacja

Kompensacja temperatury

Świeże powietrze

Świeże powietrze

Port on-off

Port on-off

Port alarmowy

Port alarmowy

Auto diagnoza

Auto diagnoza

Port alarmowy

Port alarmowy

Praca w niskich temperaturach

Praca w niskich temp. zewn.

Kombinacja twin

Kombinacja twin

Sterownik

Sterownik centralny

Opcja WiFi

Sterowanie Wi-Fi

Spersonaliowany pilot

Spersonalizowany pilot

DANE TECHNICZNE

Klimatyzator kanałowy KAISAI - Dane techniczne tabelaSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
C

Zobacz także