Klimatyzator kanałowy 5,3 kW Kaisai

Przeznaczenie:   Klimatyzator kanałowy split inwerter o mocy chłodzenia 5,3 kW jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia chłodzenia, ogrzewania lub osuszania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m2.

05010018

C

Nowy produkt

KAISAI

4 920,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 226,32 zł

Oczekuje na dostawę

Klimatyzator kanałowy KAISAI KTI-18HWB32X / KOB30-18HFN32X 5,3 kW

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator kanałowy Kaisai o mocy 5,3 kW typu split inwerter, to idealny klimatyzator do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2. Posiada 5 trybów pracy: auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację pomieszczeń. Przelotowy pilot wchodzący w skład zestawu umożliwia łatwe i wygodne sterowanie urządzeniem.

Klimatyzatory kanałowe Kaisai ze względu na wysokie parametry wydajnościowe i niski poziom głośności, stosowane są w obiektach o dużych powierzchniach, takich jak: hotele, restauracje, sale kinowe, sale konferencyjne. Atutem systemów klimatyzacji opartych o urządzenia kanałowe tego typu jest możliwość dowolnego rozprowadzenia powietrza kanałami oraz nawiewnikami w całej przestrzeni sufitu podwieszanego.

ZASTOSOWANIE

  • Hotele, obiekty gastronomiczne
  • Obiekty użyteczności publicznej i administracji
  • Sale kinowe i konferencyjne
  • Pomieszczenia magazynowe i techniczne

PODSTAWOWE ZALETY

Programator czasowy

Programator czasowy

Pompka

Wbudowana pompka skroplin

Czujnik temperatury

Czujnik temperatury w pilocie

Instalacja dwustronna

Instalacja dwustronna

Sygnalizacja

Sygnalizacja wycieku czynnika

Automatyczny restart

Automatyczny restart

Awaryjne użycie

Awaryjne użycie

Kompesacja

Kompensacja temperatury

Świeże powietrze

Świeże powietrze

Port on-off

Port on-off

Port alarmowy

Port alarmowy

Auto diagnoza

Auto diagnoza

Port alarmowy

Port alarmowy

Praca w niskich temperaturach

Praca w niskich temp. zewn.

Kombinacja twin

Kombinacja twin

Sterownik

Sterownik centralny

Opcja WiFi

Sterowanie Wi-Fi

Spersonaliowany pilot

Spersonalizowany pilot

DANE TECHNICZNE

Klimatyzator kanałowy KAISAI - Dane techniczne tabela

Sprzedaż i montaż urządzeń zawierających F-gazy

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

Zakup przez firmę:

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić może każda firma bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup, niezależnie od tego, w jakim celu urządzenie zostało zakupione (montaż lub dalsza sprzedaż bez montażu), o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro, zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami oprócz tych wskazanych powyżej.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split na cele dalszej odsprzedaży może zostać zrealizowany dopiero oraz tylko i wyłącznie po przedłożeniu oświadczenia kupującego, w którym deklaruje on, że urządzenie kupuje w celu dalszej odsprzedaży. Wzór oświadczenia dołączany jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Oświadczenie należy wypełnić, podpisać i wysłać na adres: f-gaz@poleko.pl

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split w celu dokonania montażu klientowi końcowemu, wymaga przesłania w wiadomości do sprzedającego, numeru certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstw. Sprzedawca weryfikuje przesłany certyfikat na stronie https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html Po weryfikacji następuje realizacja zamówienia.

Zakup przez klienta końcowego:

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiC

Produkty powiązane