Kabina Deante Funkia KYP 453K, półokrągła (80cm), szkło grafitowe

Indeks 13050016
Stan: Nowy
Marka DEANTE

Przeznaczenie: Półokrągła, czteroszybowa kabina prysznicowa marki Deante w serii Funkia KYP 453K.  Model funkcjonalny i bezpieczny w użytkowaniu; dedykowany ze szkłem hartowanym, grafitowym.

1 609,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 5 - 17 grudzień 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 195,57 zł

Loading...

Czteroszybowa kabina Deante Funkia KYP 453K, półokrągła (90 x 90 cm), szkło hartowane, grafitowe

Deante to znany producent armatury łazienkowej w tym także i kabin prysznicowych, który cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników na polskim rynku. Deante podczas procesu tworzenia łączy precyzyjne wykonanie z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół nie zapominając przy tym o stosowaniu w procesie produkcji współczesnych trendów. Wszystko to przedkłada się na gwarancje jakości armatury oraz na komfort podczas użytkowania. Dedykowana kabina prysznicowa marki Deante to produkt wysokiej jakości o solidnym wykończeniu, a wszystko dzięki użytym podzespołom w możliwie najlepszych rozwiązaniach technologicznych.

Deante stosuje się szereg systemów, które maskując i uszczelniając w/w kabinę natryskową, sprawiają, że  użytkowanie ich jest komfortowe (ciche zamykanie drzwi), a utrzymanie w czystości – proste. W szerokiej palecie ofertowej kabin są dostępne modele w różnych kształtach czy rozmiarach, daje to nam elastyczność w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Proponowany model kabiny jest konstrukcji półokrągłej(80 x 80 cm), wykończenia kabiny są w chromowej barwie.

Do oferowanej kabiny prysznicowej zastosowano bezpieczne szkło hartowane grafitowe, polecane takiej grupie użytkowników, którzy cenią sobie intymność podczas kąpieli. Szkło jest atestowane przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Wykończenia kabiny są w chromowej barwie.

Wybór Deante z pewnością pozwoli cieszyć się długimi latami użytkowania produktów tej marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność oraz elegancki wygląd nieodłączny wpływ mają: profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Zachęcamy, więc do zapoznania się z instrukcjami czy kartami gwarancyjnymi (do pobrania w załączniku), które szczegółowo informują, jak sprawnie i prawidłowo zainstalować dany produkt oraz jak dbać o armaturę sanitarną Deante. Producent udziela 2-letniej gwarancji na w/w kabinę prysznicową.

PODSTAWOWE CECHY

  • bezpieczne opakowanie styropianowe
  • bezpieczne szkło hartowane 5 mm
  • kabina dwudrzwiowa, rozsuwana
  • specjalna konstrukcja odbojników rolek
  • zaślepki elementów montażowych

SYSTEM OTWIERANIA DRZWI KABINY

RYSUNEK TECHNICZNY

CHARAKTERYSTYKA RYSUNKU TECHNICZNEGO

Model

Wymiar

A (mm)

B (mm)

C (mm)

D (mm)

KYP 453K

900 x 900

885-900

350

540

865

ZALETY

Gwarancja 2 lata

Szkło hartowane

Podwójne rolki łożyskowane

Chromowany łącznik

Polska marka

Profil wyrównujący

Ciche zamknięcie

Łatwy montaż

DANE TECHNICZNE

Wymiar boczny

900 mm

Wysokość

1700 mm

Kształt

Półokrągły

Promień łuku

550 mm

KOD EAN: 5908212019429

SZKŁO: HARTOWANE (GRAFIT), 5 mm

WYKOŃCZENIE: CHROM

Zobacz także