Kabina Deante Funkia KYP 052K, półokrągła (80 cm), szkło transparentne

Indeks 13050008
Stan: Nowy
Marka DEANTE

Przeznaczenie: Półokrągła, dwudrzwiowa i rozsuwana kabina natryskowa, marki Deante w serii Funkia KYP 052K.  Produkt funkcjonalny, bezpieczny oraz prosty w montażu; dedykowany ze szkłem hartowanym, transparentnym (przeźroczystym).

1 609,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 11 - 23 grudzień 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 195,57 zł

Loading...

Kabina Deante Funkia KYP 052K, półokrągła (80 cm), szkło transparentne

Deante to znany producent armatury łazienkowej w tym także i kabin prysznicowych, który cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników na polskim rynku. Deante podczas procesu tworzenia łączy precyzyjne wykonanie z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół nie zapominając przy tym o stosowaniu w procesie produkcji współczesnych trendów. Wszystko to przedkłada się na gwarancje jakości armatury oraz na komfort podczas użytkowania. Dedykowana kabina prysznicowa marki Deante to produkt wysokiej jakości o solidnym wykończeniu, a wszystko dzięki użytym podzespołom w możliwie najlepszych rozwiązaniach technologicznych.

Deante stosuje się szereg systemów, które maskując i uszczelniając w/w kabinę natryskową, sprawiają, że  użytkowanie ich jest komfortowe (ciche zamykanie drzwi), a utrzymanie w czystości – proste. W szerokiej palecie ofertowej kabin są dostępne modele w różnych kształtach czy rozmiarach, daje to nam elastyczność w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Proponowany model kabiny jest konstrukcji półokrągłej (promień łuku 550 mm).

Do produkcji dedykowanej kabiny prysznicowej zastosowano bezpiecznego szkła hartowanego transparentnego (przeźroczystego), które jest doskonałą propozycją dla miłośników klasycznych i tradycyjnych rozwiązań. Transparentne szkło prezentuje się elegancko i higienicznie. Jest łatwe w czyszczeniu,a sama łazienka wydaje się większa i przestronniejsza, co ma istotne znaczenie przy małych gabarytach pomieszczenia, gdzie czynią ją jeszcze bardziej funkcjonalną. Szkło jest atestowane przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Wybór Deante z pewnością pozwoli cieszyć się długimi latami użytkowania produktów tej marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność oraz elegancki wygląd nieodłączny wpływ mają: profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Zachęcamy, więc do zapoznania się z instrukcjami czy kartami gwarancyjnymi (do pobrania w załączniku), które szczegółowo informują, jak sprawnie i prawidłowo zainstalować dany produkt oraz jak dbać o armaturę sanitarną Deante. Producent udziela 2-letniej gwarancji na w/w kabinę prysznicową.

PODSTAWOWE CECHY

  • Bezpieczne opakowanie styropianowe
  • Bezpieczne szkło hartowane 5 mm
  • Kabina dwudrzwiowa, rozsuwana
  • Specjalna konstrukcja odbojników rolek
  • Zaślepki elementów montażowych

SYSTEM OTWIERANIA DRZWI KABINY

RYSUNEK TECHNICZNY

CHARAKTERYSTYKA RYSUNKU TECHNICZNEGO

Model

Wymiar

A (mm)

B (mm)

C (mm)

D (mm)

KYP 052K

800 x 800

785-795

278

410

755

ZALETY

Gwarancja 2 lata

Szkło hartowane

Podwójne rolki łożyskowane

Chromowany łącznik

Polska marka

Profil wyrównujący

Ciche zamknięcie

Łatwy montaż

DANE TECHNICZNE

Wymiar boczny

800 mm

Wysokość

1850 mm

Kształt

Półokrągły

Promień łuku

550 mm

KOD EAN: 5908212008638

SZKŁO: HARTOWANE (transparent) 5 mm

WYKOŃCZENIE: CHROM

Zobacz także