Jednostka Wewnętrzna Multi Split Kasetonowy Typu Kompakt 3,5 kW Kaisai

Indeks 05010023
Stan: Nowy
Marka KAISAI
Przeznaczenie:  Systemy klimatyzatorów KAISAI Multi-Split charakteryzują się energooszczędnością i cichą pracą. Do jednostki zewnętrznej może być podłączone nawet do 5 klimatyzatorów kasetonowych Kompakt, a wszystkie jednostki wewnętrzne mogą być obsługiwane indywidualnie.
1 565,00 zł
Stawka VAT: 23%
Oczekiwanie na dostawę
local_shipping Najtańsza dostawa: 260,27 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora kasetonowego MultiSplit KAISAI o mocy 3,5 kW

Wysokiej jakości jednostka wewnętrzna klimatyzatora multisplit kasetonowego typu kompakt marki KAISAI o mocy 3,5 kW zapewnia 4 tryby pracy oraz możliwość wygodnego sterowania pilotem. Urządzenie jest ciche i wydajne.

CHARAKTERYSTYKA

  • Tryb pracy: chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja
  • Sterownie siłą nawiewu z pilota
  • Sterowanie kierunkiem nawiewu z pilota
  • Możliwość wyboru 3 wydajności jednostek wewnętrznych
  • przysufitowo-uniwersalne
  • Możliwość podłączenia większej mocy jednostek wewnętrznych w stosunku do mocy jednostki zewnętrznej
  • System Multi-Split dedykowany jest dla 2, 3, 4 lub 5 pomieszczeń

ZASTOSOWANIE

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora kasetonowego MultiSplit KAISAI - charakterystyka Pokoje i domy mieszkalne
Przeznaczenie: hale produkcyjne Hale produkcyjne
Przeznaczenie: biura Pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne
Przeznaczenie: obiekty przemysłowe Obiekty przemysłowe
Przeznaczenie: pomieszczenia techniczne Pomieszczenia techniczne

Kaisai multi split kasetonowy

DANE TECHNICZNE

Model

KCA3I-12-HRF4

Zasilanie

V,HZ,Ph

220-240,50,1

Wydajność

chłodzenie

kW

3,52

grzanie

3,81

Przepływ powietrza

m3/h

650

Poziom ciś. akust.

(wys./śr./nieki)

dB(A)

42/38/34

Wymiary s/w/g jedn. wewnętrznej

netto


mm

570/260/570

Transport

655/290/655

Wymiary s/w/g panel

netto

647/50/647

transport

715/123/715

Waga s/w/g jedn. wew./panel

netto

kg

16/2,5

transport

19/4,5

Średnica rur

gaz

mm

6,35

ciecz

9,52

Sprzedaż i montaż urządzeń zawierających F-gazy

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

Zakup przez firmę:

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić może każda firma bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup, niezależnie od tego, w jakim celu urządzenie zostało zakupione (montaż lub dalsza sprzedaż bez montażu), o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro, zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami oprócz tych wskazanych powyżej.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split na cele dalszej odsprzedaży może zostać zrealizowany dopiero oraz tylko i wyłącznie po przedłożeniu oświadczenia kupującego, w którym deklaruje on, że urządzenie kupuje w celu dalszej odsprzedaży. Wzór oświadczenia dołączany jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Oświadczenie należy wypełnić, podpisać i wysłać na adres: f-gaz@poleko.pl

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split w celu dokonania montażu klientowi końcowemu, wymaga przesłania w wiadomości do sprzedającego, numeru certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstw. Sprzedawca weryfikuje przesłany certyfikat na stronie https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html Po weryfikacji następuje realizacja zamówienia.

Zakup przez klienta końcowego:

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucji
A

Zobacz także