Jednostka wewnętrzna klimatyzator multi split HYUNDAI MULTI ELITE WHITE 3,6 kW

Przeznaczenie:  Jednostka wewnętrzna klimatyzacji w wersji Multi Split firmy HYUNDAI serii HOME typu ELITE WHITE HRP-M12ELWI o mocy 3,6 kW do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Wysoka wydajność oraz kompaktowa i estetyczna budowa w białym kolorze. W standardzie możliwość sterowania poprzez łączność Wi-Fi lub pilotem.

05010163


X

Nowy produkt

1 882,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Szacowany termin wysyłki: 22 - 25 sierpień 2022 

Klimatyzacja ścienna Multi Split Hyundai seria Home Elite White HRP-M12ELWI 3,6 kW, pilot + wifi

ISTOTNE INFORMACJE

Jednostka wewnętrzna ściennego klimatyzatora ściennego multi-split HYUNDAI Multi Split HOME ELIE WHITE HRP-M12ELWI o mocy 3,6 kW w zestawie z pilotem oraz funkcją sterowania zdalnego przez łączność Wi-Fi. Urządzenie zapewnia chłodzenie oraz grzanie pomieszczeń po podłączeniu do jednostki zewnętrznej klimatyzatora multi split. Jednostka zewnętrzna może obsłużyć nawet kilka jednostek wewnętrznych - wszystkie mogą być obsługiwane indywidualnie.

Klimatyzator multisplit ścienny marki Hyundai z linii HOME ELIE WHITE 3,6 kW jest przede wszystkim prosty i intuicyjny w obsłudze oraz cichy podczas pracy. Jest doskonałym klimatyzatorem do przestrzeni użyteczności publicznych, restauracji, biur, stacji paliw, jak i do domów i mieszkań. Dodatkowe filtry oraz jonizator powietrza zastosowany w jednostce wewnętrznej klimatyzatora HYUNDAI Multi Split ELITE WHITE HRP-M12ELWI o mocy 3,6 kW zadbają o lepszą jakość powietrza, którym oddychamy.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, dzięki czemu są urządzeniami przyjaznymi dla środowiska. Co więcej, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia.

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

  • Jednostka wewnętrzna HRP-M12ELWI
  • Pilot (w standardzie)
  • Moduł wifi (w standardzie)

GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA

  • Zdalna kontrola wifi (standard)
  • Wyposażony w dodatkowe filtry jonów srebra i katalityczny
  • Jonizacja powietrza
  • Utrzymanie temperatury
  • Cicha praca (tryb quiet)
  • Jednostka kompatybilna z multi split
  • Wydajne filtry powietrza o dużej gęstości, filtracja pm 2.5

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split.  Szczegółowe dane techniczne produktu i warunki gwarancji załączone zostały w plikach do pobrania.

Klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 3,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ

Klimatyzator ścienny HYUNDAI MULTI ELITE WHITE typu Multi Split - schemat jednostki wewnętrznej

UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.

WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA

Ikona: Wyłączony głośnik

Cicha praca (tryb Quiet)

Ikona: Jonizator powietrza

Jonizacja powietrza

Ikona: Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

Ikona: multi

Kompatybilne z MULTI

Ikona: Filtr

Filtr katalityczny oraz jonów srebra

Ikona: temperatura

Stałe utrzymanie temp.

Ikona: 5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

Ikona: Atest

Produkt z atestem

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

ZAKUP PRZEZ FIRMĘ

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiX
KLIMATYZATOR HYUNDAIŚcienny
SeriaHOME
TypMULTI SPLIT ELITE WHITE
W zestawiepilot, moduł wifi
Numer modelu j. wewn. / j. zewn.HRP-M12ELWI
Moc urzadzenia3,6 kW
Napięcie (V / f / Hz)220V - 240V / 1 / 50
Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.39.5 /33 / 25 / 21 dB(A)
Wymiary (dł. x wys. x szer.)802 x 189 x 297 mm
Waga j. wewn.8,6 kg
KolorBiały
Zalecany do pomieszczeń o powierzchnido 40 m²
Gwarancja producenta5 lat

Produkty powiązane