Grzejnik konwektorowy MalTec CH2500DW, biały

Przeznaczenie: Grzejnik konwektorowy z w budowanym termostatem do ogrzewania wszelkich pomieszczeń w każdej panującej temperaturze z możliwością chłodnego nawiewu lub ogrzewania o działaniu natychmiastowym. Moc grzewcza urządzenia 2000 W.

02080262


Nowy produkt

132,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 15,00 zł

Oczekuje na dostawę

Grzejnik elektryczny konwektor CH2500DW z nawiewem, kolor biały

ISTOTNE INFORMACJE

Grzejniki elektryczne konwektorowe to produkty, które cieszą się dużą  popularnością wśród użytkowników poszukujących urządzeń z asortymentu techniki grzewczej. Dedykowany grzejnik konwektorowy elektryczny CH2500DW o mocy 2000 W firmy MalTec z nawiewem, jest urządzeniem komfortowym, bo w szybki sposób ogrzewa dane pomieszczenie. Prezentowany model dostępny jest w kolorze białym.

ZASADA DZIAŁANIA ELEKTRYCZNEGO GRZEJNIKA KONWEKTOROWEGO

Zasada działania takiego elektrycznego grzejnika konwektorowego jest prosta - urządzenie zasysając zimne powietrze od dołu, ogrzewa je. Zastosowany w grzejniku oplot grzewczy, który wykonany jest z cieniutkich zwojów, nagrzewa się  szybciej niż grube grzałki, a to z kolei sprawia, że grzejnik oddaje ciepło już po 2 minutach od włączenia. Nagrzane powietrze wydostaje się poprzez górną kratkę konwektora rozprzestrzeniając się po pomieszczeniu.

USTAWIENIE TEMPERATURY

W zależności od potrzeb użytkownika, istnieje możliwość samodzielnego ustawienia temperatury przy pomocy termostatu, a wbudowany system zabezpiecza przed przekroczeniem zadanej temperatury, odcinając niezwłocznie zasilanie. Dlatego obudowa grzejnika konwektorowego nie nagrzewa się nadmiernie, tylko do 60 °C. Duża powierzchnia wymiany ciepła sprawia, że tego rodzaju grzejnik oddaje ciepło w sposób równomierny oraz efektywny.

WŁAŚCIWOŚCI GRZEJNIKA KONWEKTOROWEGO CH2500DW MalTec

Zaletą grzejników konwektorowych CH2500DW firmy MalTec jest ich waga, są bowiem lekkie i kompaktowe, przez co można je ustawić w szybki sposób, w różnych pomieszczeniach domu, co będzie idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy ogrzać przestrzeń w tzw. sytuacjach awaryjnych czy poza sezonem grzewczym.

Elektryczny grzejnik konwektorowy CH2500DW MalTec o mocy 2000 W nie pracuje cały czas (dzięki termostatowi) - czyli oszczędza energię, a wykorzystując ogrzewanie cyrkulującego powietrza zapewnia niemal natychmiastowe odczucie zwiększenia temperatury. Ma możliwość chłodnego nawiewu lub ogrzewania o działaniu natychmiastowym. Dedykowany grzejnik możemy przymocować do ściany, a doczepiając nóżki, będzie wolnostojącym urządzeniem grzewczym. Nie posiada mocowań do ściany w zestawie.

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

  • Termostat
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Uchwyty do przenoszenia
  • Wolnostojący + montaż na ścianie
  • 3 poziomy mocy
  • turbo nawiew
  • lampki kontrolne
  • długość kabla 150 cm
  • instrukcja obsługi

ZALETY:

Ikona: Temperatura

Termostat z regulacją temperatury od 10°C do 49°C

Ikona: Tarcza

Zabezpieczenia przed przegrzaniem

Ikona: Tarcza ochronna

Urządzenie energooszczędne

Ikona: Płomień

Moc grzewcza 2000W

DANE TECHNICZNE GRZEJNIKA CH2500DW

Ilość ustawień mocy

750 - 1250 - 2000 Watt

Zasilanie

220-240V 50/60Hz

Wymiary urządzenia

52,0 x 34,0 x 11,0 cm

Waga netto

2,1 kg

Kolor

Biały

Kod EAN

5901924217923

kod producenta 5901924217923
Producent MALTEC

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane