Filtr do rekuperatorów Weber Req 600 (Eco, Standard)

Przeznaczenie: Filtr do rekuperatorów Weber Req 600 (Eco, Standard) na ramce z drutu. Niezwykle prosta procedura wymiany filtra zapewnia komfort użytkowania.

04010170


Nowy produkt

WEBER

55,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 3 - 15 dni

Szacowany termin wysyłki: 8 - 27 grudzień 2022 

Wymienny filtr do rekuperatora Weber Req 600 ECO, STANDARD

W systemach rekuperacji znajdują się elementy, które ulegają naturalnemu zużyciu, dlatego należy regularnie je wymieniać. W przeciwnym razie wymiana ciepła będzie nie tylko niewystarczająco skuteczna, ale przede wszystkim cały system nie będzie spełniał swojej funkcji. Do takich elementów niewątpliwie należą filtry do rekuperatora

Filtr dedykowany jest do rekuperatorów powietrza marki Weber (dostępnych w naszym sklepie):

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości maty filtracyjnej o dużej pyłochłonności naciągniętej na drut, znajdujący się w plastikowej ramce, która zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń i zapewnia podstawową ochronę. Mata wykonana jest z wysokowartościowych włókien poliestrowych łączonych ze sobą mechaniczne oraz termicznie co pozwala uzyskać optymalne parametry filtracji.

Rekuperatory powietrza Req zostały fabrycznie wyposażone w dwie sztuki filtra, natomiast oferta dotyczy jednej sztuki filtra. Systematyczna wymiana filtrów wpływa na prawidłową pracę centrali wentylacyjnej / rekuperatora, czego rezultatem końcowym jest komfort świeżego i czystego powietrza przez 24h/dobę.

ProducentWeber
ProduktFiltr
Dedykowany RekuperatorWeber Req 200 (Eco, Standard)
Klasa filtracjiG3 - ISO Coarse 90%
Wymiary770 x 170 x 6,5 (mm)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: