Filtr do rekuperatorów Weber Req 200 (Eco, Standard)

Indeks 04010155
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Filtr do rekuperatorów Weber Req 200 (Eco, Standard) na ramce z drutu. Niezwykle prosta procedura wymiany filtra zapewnia komfort użytkowania.

55,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 22 lipiec - 3 sierpień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Wymienny filtr do rekuperatora Weber Req 200 ECO, STANDARD

W systemach rekuperacji znajdują się elementy, które ulegają naturalnemu zużyciu, dlatego należy regularnie je wymieniać. W przeciwnym razie wymiana ciepła będzie nie tylko niewystarczająco skuteczna, ale przede wszystkim cały system nie będzie spełniał swojej funkcji. Do takich elementów niewątpliwie należą filtry do rekuperatora

Filtr dedykowany jest do rekuperatorów powietrza marki Weber (dostępnych w naszym sklepie):

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości maty filtracyjnej o dużej pyłochłonności naciągniętej na drut, znajdujący się w plastikowej ramce, która zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń i zapewnia podstawową ochronę. Mata wykonana jest z wysokowartościowych włókien poliestrowych łączonych ze sobą mechaniczne oraz termicznie co pozwala uzyskać optymalne parametry filtracji.

Rekuperatory powietrza Req zostały fabrycznie wyposażone w dwie sztuki filtra, natomiast oferta dotyczy jednej sztuki filtra. Systematyczna wymiana filtrów wpływa na prawidłową pracę centrali wentylacyjnej / rekuperatora, czego rezultatem końcowym jest komfort świeżego i czystego powietrza przez 24h/dobę.

Producent
WEBER
Produkt
Filtr
Dedykowany Rekuperator
Weber Req 200 (Eco, Standard)
Klasa filtracji
G3 - ISO Coarse 90%
Wymiary
446 x 166 x 6,5 (mm)

Zobacz także