Produkty

Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej

Program lojalnościowy

Zapraszamy do udziału w programie Partner Swatt. Załóż konto na swatt.pl, zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody.

Po zgromadzeniu wymaganej ilości punktów, możesz wymienić je na nagrody umieszczone na panelu hurtowni. Jeśli żadna z nagród nie przypadnie Ci do gustu, wskaż nam dowolną, inną nagrodę, a my określimy wymaganą dla niej ilość punktów.

Punkty zerują się po roku czasu od najstarszych przyznanych.

Zasady punktacji: 1000 zł netto = 1 pkt.

Obrót z poszczególnych zamówień sumuje się, tzn. nadwyżka powyżej każdego pełnego tysiąca jest doliczana do kolejnego zamówienia, dzięki czemu w każdym momencie możemy sprawdzić ilość punktów, dzieląc wygenerowane obroty przez 1000.