Biokominek WEBER BIO W PIO 900

02040005

F

Nowy produkt

Przeznaczenie: Ekologiczny biokominek do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Posiada minimalistyczny design i dodaje pomieszczeniom wyjątkowy klimat. Oferowana wersja biokominka WEBER BIO daje możliwość montażu bezpośrednio na ścianie, poprzez zabudowę we wnęce ściennej lub w narożu.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

278,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Biokominek WEBER BIO W PIO 900

Biokominek WEBER BIO W PIO 900

Biokominki WEBER BIO W PIO 900, to najwyższej jakości urządzenie służące do zapewnienia przy niewielkim nakładzie finansowym, wyjątkowego klimatu domowego ogniska. Brak sadzy oraz innych elementów ubocznych spalania, takich jak, np. popiół, sprawiają, że urządzenie można montować w dowolnym pomieszczeniu bez konieczności podłączenia do przewodu kominowego itp.

GŁÓWNE ZALETY

W przeciwieństwie do większości podobnych zamienników, biokominek WEBER BIO W PIO 900 wykonany jest w technologii umożliwiającej montaż zarówno we wnęce ściennej jak również bezpośrednio na ścianie lub w narożu. Montaż w odpowiednio przygotowanej wnęce ściennej gwarantuje wyjątkową estetykę.

 • System mikrowentylacji zapewnia maksymalne ograniczenie transferu ciepła na ścianę, minimalizując ryzyko zabrudzeń w wyniku konwekcji powietrza (efekt grzejnika). Rozwiązanie to nie wymaga również konieczności stosowania listew dystansowych na ścianie dzięki odpowiednio skonstruowanemu systemowi mocowania.

 • Innowacyjne rozwiązanie pojemnika na paliwo gwarantuje wyeliminowanie efektu świeczki, tak jak ma to miejsce w większości produktów dostępnych na rynku.

 • Specjalnie wyprofilowany pojemnik na paliwo wypełniony materiałem absorbującym ciecz, gwarantuje bezpieczne użytkowanie, a w sytuacji ewentualnego wywrócenia się biokominka, uniemożliwia rozlanie się paliwa i wzniecenia pożaru.

 • Palenisko wykonane jest z najwyższej jakości żaroodpornej stali nierdzewnej, co gwarantuje długa żywotność.

 • Dodatkowe zabezpieczenie pojemnika z paliwem w postaci estetycznej nakładki umożliwia szybkie wygaszenie płomienia bez specjalnych zabiegów.

 • Dedykowany adapter do nakładki zabezpieczającej pojemnik z paliwem, umożliwia szybkie usunięcie nakładki z pojemnika i ponowne rozpalenie bez ryzyka poparzenia.

 • Jednolita konstrukcja wykonana z jednej tafli blachy, bez zbędnych połączeń skręcanych czy nitowanych, gwarantuje maksymalna żywotność i niespotykaną estetykę wykonania.

 • Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji w połączeniu z technologią wytwarzania opartą o precyzyjną i profesjonalną linię produkcyjną nadzorowaną zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO 9001, gwarantują najwyższą jakość produkowanych urządzeń.

Biokominek WEBER BIO W PIO 900  to produkt polskiego producenta z kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń z szeroko pojętej branży grzewczej. Kupując oferowany przez nas produkt, masz pewność  wysokiej jakości oraz realnej gwarancji w przypadku ewentualnych usterek.

GŁÓWNE PARAMETRY TECHNICZNE

Podstawowe informacje i funkcje

Typ:

Wiszący

Ilość możliwości montażu:

3 (naścienny, narożny, indywidualna zabudowa)

Gwarancja:

3 lata

Bezpieczna biowkładka:

Tak

Wkład absorbujący chłonny umieszczony w biowkładce zapewniający wysokie bezpieczeństwo użytkowania

Tak

Funkcja aromaterapi:

Tak

Bezpieczna pokrywa pojemnika:

Tak

Wymóg instalacji kominowej:

Nie

Dylatacja:

Bezpieczna odległość od ściany jest zapewniona poprzez odpowiednie umieszczenie w konstrukcji biokominka uchwytów montażowych

Paliwo:

Bopaliwo przeznaczone do użycia w biokominkach

Materiał konstrukcji nośnej:

Blacha stalowa, malowana proszkowo farbą żaroodporną w kolorze czarnym + stal nierdzewna

Materiał palnika:

Żaroodporna stal nierdzewna

Rodzaje biokominków WEBER BIO

ELEMENTY SKŁADOWE ZESTAWU

 • Biokominek
 • Zestaw śrub montażowych
 • Pojemnik na biopaliwo wraz z materiałem absorbującym płyn
 • Pokrywa pojemnika (nakładka)
 • Uchwyt transportowy do nakładki zabezpieczający przed poparzeniem

Posiadamy w ofercie ponad 18 typów biokominków w różnych wersjach zabudowy, różnych rozmiarach oraz o różnej konfiguracji wizualnej.

Rozmiary kominków WEBER BIO

Wyposażenie dodatkowe do biokominka

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Biokominek WEBER BIO W PIO 900

Biokominek WEBER BIO W PIO 900

Przeznaczenie: Ekologiczny biokominek do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Posiada minimalistyczny design i dodaje pomieszczeniom wyjątkowy klimat. Oferowana wersja biokominka WEBER BIO daje możliwość montażu bezpośrednio na ścianie, poprzez zabudowę we wnęce ściennej lub w narożu.

Produkty powiązane