Bateria umywalkowa stojąca JASMIN BGJ 021K

13020123

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria umywalkowa stojąca wysoka marki Deante model Jasmin BGJ 021K o klasycznym, chromowanym wykończeniu. Ze względu na swoją wysokość, dedykowana jest do umywalek nablatowych. W zestawie znajduje się okrągły korek typu click - clack z przelewem.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

385,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Więcej informacji

Bateria umywalkowa wysoka (do umywalki nablatowej) Deante JASMIN BGJ 021K z korkiem click-clack z przelewem

ISTOTNE INFORMACJE

Armatura serii JASMIN BGJ 021K to propozycja renomowanej marki DEANTE, specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oferowana stojąca bateria łazienkowa z linii JASMIN, to produkt, który swój delikatny kształt łączy z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka JASMIN BGJ 021K dedykowana do umywalki nablatowej, wykonana jest w klasycznym, błyszczącym, chromowanym wykończeniu. 

Produkty Jasmin to linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze. Baterie z tej linii pozbawione są ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych, a kształty doskonale wkomponują się się w cały szereg współczesnych aranżacji łazienki.

Bateria nablatowa wysoka JASMIN BGJ 021K została wyposażona w silikonowe aeratory (z możliwością zmiany kąta), których zadaniem z jednej strony jest doskonale napowietrzenie strumienia wody, sprawiając, by był on równomierny i miękki, a z drugiej strony redukują zużycie wody do minimum. Jest to najprostsza i intuicyjna forma oszczędzania wody. Umieszczona na końcu wylewki siatka z malutkimi otworami napowietrza wodę, redukując zużycie wody do minimum. Aerator pomaga zwiększyć ciśnienie w instalacji, tworząc tym samym złudzenie większego strumienia przy faktycznie mniejszym zużyciu wody. 

Technologia zastosowana w korku wlewowym click-clack, który również znajduje się w zestawie z baterią umywalkową JASMIN BGJ 021K, sprawia, że użytkowanie umywalki staje się bardzo wygodne. Wystarczy jedno kliknięcie, aby korek zaprojektowany w tej technologii, zamknął lub ponownie otworzył przepływ wody. Korek click-clack z przelewem również wykonany jest z chromowanego metalu.


Produkty armatury sanitarnej marki Deante są atestowane oraz przyjazne środowisku. Armaturę sanitarną marki Deante charakteryzuje wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i głowice ceramiczną oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Deante działając na polskim rynku już od wielu lat, posiada dobrze rozwiniętą sieć serwisową oraz udostępnia nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z ekspertami i doradcami. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewnia pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną z serwisem dojazdowym do klienta włącznie.

Dostępne warianty:

Bateria umywalkowa wysoka JASMIN BGJ 021K chrome połysk
Bateria umywalkowa wysoka JASMIN NERO BGJ N20K czarny mat

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria umywalkowa wysoka do umywalek nabaltowych JASMIN BGJ 021K Deante - rysunek techniczny

ZALETY

Korek click-clack w zestawie

Korek Click-Clack (w zestawie)

Głowica

Głowica ceramiczna 25 mm

Auto serwisowe

Serwis dojazdowy

Aerator

Ruchomy Aerator - możliwość pokierowania strumieniem wody

Łapka w górę

Łatwy montaż

Gwarancja

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Polska marka

Polska marka

Puzzle

Więcej modeli w serii Jasmin

Napowietrzanie wody

Napowietrzenie strumienia wody

>DANE TECHNICZNE:

Bateria umywalkowa wysoka JASMIN BGJ 021K Deante - dane techniczne tabela

KOD EAN: 5908212061138

KOLOR: CHROM

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane