Bateria bidetowa ALPINIA BGA 031M

13020142

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria bidetowa ALPINIA firmy Deante o klasycznym, chromowanym wykończeniu. Pasuje niemal do każdego stylu łazienkowej aranżacji. W zestawie znajduje się korek click - clack (okrągły z przelewem).

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

245,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Więcej informacji

Zestaw bateria bidetowa stojąca Deante ALPINIA BGA 031M chrome połysk + korek click-clack

ISTOTNE INFORMACJE:

Armatura serii ALPINIA to propozycja renomowanej marki DEANTE specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. To linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze wykonania oraz wykończenia. Baterie łazienkowe pozbawione są ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych, a kształty doskonale wkomponują się się w cały szereg współczesnych aranżacji.

Oferowana jednouchwytowa stojąca bateria bidetowa model ALPINIA BGA 031M to produkt, który swój delikatny kształt łączy z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Dostępna jest w wykończeniu chrome połysk, który pasuje do większości aranżacji i wyposażenia łazienki.

Jednouchwytowa bateria bidetowa ALPINIA BGA 031M (kolor chrome połysk) firmy Deante oferowana jest w zestawie z okrągłym korkiem click-clack. Została również wyposażona w aerator (w zestawie), zadaniem którego jest z jednej strony idealne napowietrzenie strumienia tak, aby był on równomierny i miękki, a z drugiej strony redukuje do minimum zużycie wody. Jest to najprostsza i intuicyjna forma oszczędzania wody. Na końcu wylewki siatka z malutkimi otworami napowietrza wodę, redukując zużycie wody do minimum. Aerator pomaga zwiększyć ciśnienie w instalacji, tworząc tym samym złudzenie większego strumienia przy faktycznie mniejszym zużyciu wody. 

Technologia zastosowana w korku wlewowym click-clack sprawia, że użytkowanie zlewu staje się wygodne. Wystarczy jedno kliknięcie, aby korek typu click-clack zamknął lub ponownie otworzył przepływ wody. Produkt również wykonany jest z chromowanego metalu o błyszczącym wykończeniu, którego niewątpliwe ogromną zaletą jest nie tylko ładny opływowy kształt, lecz także zdolność do łatwego utrzymania baterii w czystości.


Produkty armatury sanitarnej marki Deante są atestowane oraz przyjazne środowisku. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i głowice ceramiczną oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Deante działając na polskim rynku już od wielu lat, posiada dobrze rozwiniętą sieć serwisową oraz udostępnia nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z ekspertami i doradcami. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewnia pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną z serwisem dojazdowym do klienta włącznie.

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria bidetowa ALPINIA BGA 031M chrome połysk  - rysunek techniczny

ZALETY

Korek click-clack

Korek Click-Clack (w zestawie)

Głowica ceramiczna

Głowica ceramiczna 35 mm

Serwis

Serwis dojazdowy

Aerator

Ruchomy Aerator - możliwość pokierowania strumieniem wody

Łatwy montaż

Łatwy montaż

Gwarancja 7 lat

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Polski producent

Polska marka

Pasujące produkty - seria

Więcej modeli w serii Alpinia

Napowietrzanie

Napowietrzenie strumienia wody

DANE TECHNICZNE:

Zasięg wylewki

115 mm

Wysokość korpusu

137 mm

Typ baterii

Stojąca

Typ mieszacza

Jednouchwytowa

Klasa przepływu

A - 9-15 l/min

Długość wężyków przył.

45 cm

Grupa akustyczna

II

Typ korka Click-Clack

Okrągły z przelewem

KOD EAN: 5908212053539

KOLOR: CHROM

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane